FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

venirea lui duckadam?

«12»
cmt-steaua01.08.2006 19:15

dak nu mai vine Duckadam e nasol... foarte nasol :!: Ar fi fost un al simbol al Stelei la conducere , dar :!: asta nu inseamna neaPARAT k el ar fi putut sa conduk eficace clubul

«12»