faptul ca pleaca [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] si ar putea fi inlocuit de alt simbol al Stelei, Duckadam, ma face sa cred ca e o idee buna, Duckadam nu are pretentii de mare strateg, de mare antrenor(poate justificate la [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color]), are o situatie materiala mizerabila si ar merita sa fie presedinte de carton la Steaua. si nu cred ca ar putea intra in conflicte de personalitate cu Gigi sau MM, s-ar complace in noua lui calitate de SIMBOL, calitate meritata de altfel. si sper sa nu mai existe disensiuni interne gen "[color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color], no te meta con migo, condollezza, eu sunt Gigi, n-ai auzit de mine?"
