FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri Vara 2006

«13334353637111»
DTP-Ludacris16.06.2006 18:38

Nu nu ...cred ca e o gluma proasta !!!!!!!!!!!!!!!!!X(

Dj16.06.2006 18:38

probabil tot MU e .. sa vedem

Rossoblu16.06.2006 18:38

care dreaq echipa de top ca abia au scapat de retrogradare.... :x :x :x

weeezer_2016.06.2006 18:40

@DTP-Ludacris

subscriu... trebuie sa fie o gluma tampita.. nu se poate...

DTP-Ludacris16.06.2006 18:40

Ce echipa e pana la urma ?:(((((((

weeezer_2016.06.2006 18:41

pai n-auzi au zis astia la TVR1 ca e Porthsmouth.. abia au promovat si ei de 2-3 ani...

Melku16.06.2006 18:41

Asta e, poate sa fie si Portsmouth...CARE E PROBLEMA?! Daca baietii aia de la Portsmouth investesc atat de mult intr-un jucator inseamna ca au planuri mai mari decat scaparea de la retrogradare plus ca poate usor sa treaca la alta echipa din anglia.

Hassan16.06.2006 18:42

Portsmouth......PORTSMOUTH?!?!??!??!?!...nu mai comentez NIMIC!! DE LA CAMPIOANA Romaniei LA O ECHIPA CARE SE LUPTA LA RETROGRADARE!!!! NU MAI COMENTEZ NIMIC!!!!

Dj16.06.2006 18:42

ia cautati si voi pe net .. sa vedeti k nu se zice nimic despre un transfer la vreo echipa din anglia a lui Radoi.. nimic nimic.. si englezii astia is dati dracu cu stirile..asa k asteptam ceva oficial!

DTP-Ludacris16.06.2006 18:42

hahahah e o gluma nu ? acum chiar o sa faca revolutie in Romania cu transferul asta ! prost e Doamne Becali asta :? :cry:

forever_STEAUA16.06.2006 18:43

@weeezer_20

 

si cei de la gsp au spus ca e Tottenham, iar Gigi nu a spus nimic, deci?!

skorpio1516.06.2006 18:44

asta e deja prea de tot! Parca totusi nu-mi vine sa cred. MU, Tottenham, Porthsmouth...pana unde descreste fratilor c-ajunge in Liga a 2-a!

Rossoblu16.06.2006 18:44
fratilor haideti sa iesim in strada sa facem ceva.....nu se poate sa se intample una ca asta...nu s-a perfectat totul..sa-i demonstram lui Gigi ca face o miscare gresita
forever_STEAUA16.06.2006 18:46
asta e deja prea de tot! Parca totusi nu-mi vine sa cred. MU, Tottenham, Porthsmouth...pana unde descreste fratilor c-ajunge in Liga a 2-a!

 

Ai dreptate! Tinand cont ca e week-end, pana miercuri il vor plimba pe la toate echipele din Anglia.

Melku16.06.2006 18:46

@mir3l

 

Ce ar fi sa iei tu echipa in spate si sa o sustii financiar?

Rossoblu16.06.2006 18:48
@mir3l

 

Ce ar fi sa iei tu echipa in spate si sa o sustii financiar?

 

crede-ma daca as avea banii lui Gigi in Steaua as investii prima data :cry:

Gaby16.06.2006 18:48

Becali IL VINDE PE Radoi LUI POMPEI ! :lol: :lol: :lol:

 

Nu-i o gluma, ia uitati cum se cheama site-ul oficial al anonimilor astia:

 

http://www.pompeyfc.premiumtv.co.uk

 

PS: ca sa scapati de ecranul cu magazinul lor, intrati direct aici: http://www.pompeyfc.premiumtv.co.uk/page/H...,,10396,00.html

Dj16.06.2006 18:48

tot ce spuneti voi si jurnalele de stiri..sau gazetele sunt speculatii.nu se stie nimic sigur.nu mai faceti atacuri de panica pe aici :lol: :lol:

radusteaua16.06.2006 18:49

ar trebui sa facem ceva sa mergem pe Gigi :)

strezahuzum16.06.2006 18:49

Portsmouth ?? Portsmouth ?? Hai zau domnu' George Becali, amator de politica ... chiar nu se gasea alta echipa ??

Bine, bine, banutii sunt banuti. 11 milioane de euro de la Portsmouth = 11 milioane de euro de la Man Utd. Dar parca totusi Mirel merita mai mult decat o echipa care de-abia a scapat de la retrogradare ....

 

Unicul lucru pozitiv ar fi ca sansele lui Radoi de a prinde primul 11 ar fi semnificativ marite la Portsmouth. Desi sincer sa fiu, cred ca Tottenham era echipa perfecta pentru Mirel. O echipa care inseamna ceva in Anglia, desi nu este considerata printre pretendentele la titlu. Poate, poate e Tottenham pana la urma.

radu216.06.2006 18:50

Nu as lua de buna varianta TVR. Au aflat ei ce nu a aflat nici un ziar de sport...

Insa daca e adevarat, mare pacat. Merita mai mult.

 

Totusi exista cazul Mutu: Inter - nu a jucat nimic, Parma - echipa de mijocul clasamentului, un sezon bun si de acolo 22mil la Chelsea.

forever_STEAUA16.06.2006 18:50

@radusteaua

 

Porneste acuma, venim si noi imediat :D

 

 

In alta ordine de idei, s-a sucit si gsp-ul. Cam atat cu sursa lor sigura...

Gaby16.06.2006 18:51
tot ce spuneti voi si jurnalele de stiri..sau gazetele sunt speculatii.nu se stie nimic sigur.nu mai faceti atacuri de panica pe aici  :lol:  :lol:

 

Ce vorbesti, mai, chiar Becali a spus, si din punctul lui de vedere treaba e facuta, trebuie doar ca reprezentantul clubului engleza sa prezinta in CA de la Pompey astia oferta si daca se aproba Radoi pleaca de la Steaua.

Dj16.06.2006 18:51
Nu as lua de buna varianta TVR. Au aflat ei ce nu a aflat nici un ziar de sport...

Insa daca e adevarat, mare pacat. Merita mai mult.

 

Totusi exista cazul Mutu: Inter - nu a jucat nimic, Parma - echipa de mijocul clasamentului, un sezon bun si de acolo 22mil la Chelsea.

 

 

 

nu compara pe Mirel cu mortu ala de Mutu

 

unde a zis Becali de portsmouth??? a zis tvr

Rossoblu16.06.2006 18:52
Becali IL VINDE PE Radoi LUI POMPEI MARINARUL !  :lol:  :lol:  :lol:  

 

Nu-i o gluma, ia uitati cum se cheama site-ul oficial al anonimilor astia:

 

http://www.pompeyfc.premiumtv.co.uk

 

PS: ca sa scapati de ecranul cu magazinul lor, intrati direct aici: http://www.pompeyfc.premiumtv.co.uk/page/H...,,10396,00.html

 

nu scrie nimic de Radoi

«13334353637111»