FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cum va arata noul echipament al Stelei????

«12»
felix4you200202.05.2006 20:37

sa le aduca echipamente mult mai rezistente la jocurile tari, adica pe cele cistigatoare ale ligii campionilor europeni :lol: :lol: :lol: :wink:

radooku_steaua02.05.2006 20:39

chiar credeti ca o sa conteze asa mult echipamentul? echipa sa joace bine si sa aduca rezultate si din partea mea poate sa joace si in sacoun sau costum de astronaut

1on03.05.2006 08:12

In dungi ca nu am mai avut de mult (vreo 6-7 ani)

«12»