Tin minte faptul ca acum cateva luni MM spunea ca Steaua va avea in perioada 2006-2008 un echipament in dungi gen Barca.
Sunt de parerea ca Steaua ar trebuia sa aiba un echipament personalizat cum au toate echipele mari din Europa, iar daca il facem in dungi sa nu copiem chiar modelul Barcei.
E posibil insa se semne cu echipamentul nou al Coreei de la camp. mondial pe care puteti sa-l vedeti pe www.nikefootball.com
Sper sa fie ceva special anul acesta!

