FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cum va arata noul echipament al Stelei????

«12»
SebaS30.04.2006 10:59

Tin minte faptul ca acum cateva luni MM spunea ca Steaua va avea in perioada 2006-2008 un echipament in dungi gen Barca.

Sunt de parerea ca Steaua ar trebuia sa aiba un echipament personalizat cum au toate echipele mari din Europa, iar daca il facem in dungi sa nu copiem chiar modelul Barcei.

E posibil insa se semne cu echipamentul nou al Coreei de la camp. mondial pe care puteti sa-l vedeti pe www.nikefootball.com

Sper sa fie ceva special anul acesta!

alex_Ra230.04.2006 11:58

mie nu imi prea plac noile echipamente nike, poate m-am obisnuit cu astea pe care le avem acuma in care am facut cele mai mari performante din fotbalulu romanesc din ultimii ani.cred ca la astea noi nu imi place gulerul in rest nu-sunt rele si parca seamana cu echipamentele nike cu cre se juca in perioada 98-00

alex ripper30.04.2006 12:13

mie nu imi plac in general nike.Sunt un fan Adidas.

spre_2430.04.2006 12:22

datimi si mie o poza pls ! ca nu imi mere siteu ala :|

Vladinho30.04.2006 19:58

Puneti o poza aici!

alex_Ra230.04.2006 21:19

aici puteti vedea cum arata echipamentele braziliei

 

http://www.authenticsoccer.net/national_te...eams/brazil.htm

spre_2430.04.2006 22:16

ma io vreau pe "VIITOARELE" ale lui Steaua X(

steauafans.tk01.05.2006 05:36
aici puteti vedea cum arata echipamentele braziliei

http://www.authenticsoccer.net/national_teams/brazil.htm

scuza-ma, dar nu era vb de echipamentul en Steaua?...ce treaba are brazilia?

Vladinho01.05.2006 09:42

Pai probabil sunt acelasi model...

spre_2401.05.2006 10:37

deci pana la urma arata careva echipamentul viitor al Stelei sau nu ? X( pls pune-ti o poza aici [-o<

Vladinho01.05.2006 10:37

Da oare a aparut o poza ceva cu el?

spre_2401.05.2006 10:45

pai asa spuneati mai sus ! SA INTRAM PE SITEU ALA..CA NUSH CE :| io nu pot sa intru puteti pune o poza aici ? ~X(

Vladinho01.05.2006 10:47

Pe site-ul ala era vorba de model...nu de echipamentu echipei Steaua.Doar modelul Nike la care ar putea apela Steaua din sezonul viitor.Iar modelul banuiesc ca este cel al Braziliei

spre_2401.05.2006 10:49

okey ms mult ! si o sa pun io modelul aici ! pt toti care nu stie ! acu m-am lamurit si io ! :D

brazilia0wn.jpg

alex_Ra201.05.2006 11:43

Da.Era vb de noul Model de echipamente nike, cum probabil va arata si noul echipament al Stelei.Inca nu au aparut noile echipmanete si pt echipele de club

spre_2401.05.2006 12:15

mie 1 nu prea imi place..ar sta mult mai bne in ros-albastru cum o sa fie :D

cANAL01.05.2006 14:29

Im primul rand nu cred ca a lu Steaua vor fii la fel pt ca Elmec aduce numai din astea contrafacute tin minte la returul cu Betis ca fiecare jucator avea alt model unu cu semnu nike mai mic altu mai mare unu cu dungile mai labartate ca sa numai zic ca la portari e acelasi echipament de acu 3 ani.

DTP-Ludacris01.05.2006 15:38

Nu prea imi pase ce echipament avem atat timp cat echipa va juca bine ...echipamentul sa fie..asta conteaza :lol:

spre_2401.05.2006 16:29

da ma dar se vor simti si ei mai bne in niste echipamente marfa si de ex daka joaca cu Vaslui..vad ca pe aia scrie supercom si pe ei nike... :>

SebaS02.05.2006 07:01

Eu unul as prefera ca echipamentul sa fie ROSU si albastru, nu albastru si rosu cum este acum. Asta asa de chestie..oricum cel mai important este sa avem performanta. Iar al 3-lea rand de echipament sa nu mai fie galben cu NEGRU, pt ca nu avem nici un pic de negru pe emblema :) ci galben rosu si albastru...ca echipa nationala :P

Forza Steaua! Trebuie sa castigam neaparat acest titlu

Agy_2302.05.2006 17:38

Mie imi place si echipamentul de anul acesta insa le strica forma numarului de pe spate si a numelui. Sunt prea simple , ca acum 20 ani :( . Imi plac mult echipamentul ala al Italiei mulat , nush daca il face Nike , dar e super tare , si din cate am vazut si asta al Braziliei tot asa va fi

I.N.Money02.05.2006 17:43

Asta mulat merge perfect pe Nesu 8)

DTP-Ludacris02.05.2006 18:23

L O L :lol: Ma bufnit rasul cand am citit mesajul,ce sa zic...sa speram ca Nesu nu va mai imbraca tricoul Stelei la anul :evil:

bodanelu02.05.2006 18:28

echipamentele cred ca o sa fie cum a avut Barca, Juve anul acesta, numai ca noi il primim cu un an intarziere!

Agy_2302.05.2006 18:28

eu doar am spus ca imi plac , atata tot :P

«12»