Vineri, 14 februarie 2014, de la ora 20:30, pe stadionul Steaua,
Steaua - Concordia
Meci transmis de Digi Sport 1.
Vineri, 14 februarie 2014, de la ora 20:30, pe stadionul Steaua,
Steaua - Concordia
Meci transmis de Digi Sport 1.
Pe 14 februarie se joaca
Noroc ca amble restante sunt acasa. pfiuu
Se joaca in Ghencea meciul?
Da !
Vineri, 14 februarie 2014, de la ora 21:00, pe stadionul Steaua (Ghencea) !
Da !
Vineri, 14 februarie 2014, de la ora 21:00, pe stadionul Steaua (Ghencea) !
vii la meci? ![]()
De ce nu le pun si ei la 19:00 - 20:00, nu stiu.
Au programat meciul pe 14 februarie cu siguranta poti veni la meci cu fumeia ta ![]()
Au programat meciul pe 14 februarie cu siguranta poti veni la meci cu fumeia ta![]()
N-am luat-o in viata mea la meci si nici n-o sa o iau. N-are ce sa caute acolo. I-am explicat frumos ca nu are de ce sa vina: nu intelege fenomenul, nu canta, pentru ea sunt vreo 4 ore pierdute + ca ii sparg telefonul in cap daca vine sa faca poze, sa dea check-in si sa stea pe Facebook. Totdeauna am mers cu 1-2 prieteni care vin indiferent de vreme, pozitia din clasament sau stadionul pe care se joaca (cand ne permite timpul/serviciul, desigur).
Singurul meci la care va participa ea pe 14 februarie va fi cel de acasa, cand va trebui sa ma incalzeasca si pe mine dupa atata stat in frig. ![]()
@emagic
cred ca pe la 40 de ani o sa ai vreo 2-3 divorturi la activ
)
@emagic
vezi sa nu o gasesti transpirata cand vii de la meci ![]()
![]()
Bai baieti, nu fiti ma obraznici ![]()
Oricum, ora meciului e prea tarzie, ca de obicei. Se plang ca nu vine lumea in Ghencea... dar poate ca sunt multi pustani de 15-18 ani care n-au bani de taxi sa strabata ei orasul pana in Titan (dau un exemplu) daca se termina meciul de la 11 in sus.
sigur meciul e la ora 21:00 ? eu am citit pe undeva,nu mai retin exact unde,scria ca meciul cu concordia este de la ora 16:00 iar cel cu "u" de la 18 ?!
sigur meciul e la ora 21:00 ? eu am citit pe undeva,nu mai retin exact unde,scria ca meciul cu concordia este de la ora 16:00 iar cel cu "u" de la 18 ?!
Ora 16 si 18??Pai vin si pe jos daca e la ora aia
,dar nu cred ce naiba e ultima etapa sa fie puse la ora asta? ![]()
sigur meciul e la ora 21:00 ? eu am citit pe undeva,nu mai retin exact unde,scria ca meciul cu concordia este de la ora 16:00 iar cel cu "u" de la 18 ?!
Uita-te pe site-ul oficial: http://www.steauafc.com/ro/
Urmatorul meci e la 21:00.
Acum vad ca Dolce trasmite meciul cu Chiajna si meciul va fi de la 19:30!
http://www.dolce-sport.ro/fotbal/fotbal-in...a-Steaua-29676/
Acum vad ca Dolce trasmite meciul cu Chiajna si meciul va fi de la 19:30!
http://www.dolce-sport.ro/fotbal/fotbal-in...a-Steaua-29676/
ala e meciul de pe 24 februarie, fii mai atent! ![]()
Acum vad ca Dolce trasmite meciul cu Chiajna si meciul va fi de la 19:30!
http://www.dolce-sport.ro/fotbal/fotbal-in...a-Steaua-29676/
Conform Digisport.ro "pe 14 februarie, de la ora 20:30, Steaua va juca restanța din etapa a 3-a cu Concordia Chiajna. Pe 18 februarie, de la ora 18:15, echipa campioană va juca cealaltă restanță, din etapa a 14-a, cu Universitatea Cluj"
Sa moara Gibilan daca mai inteleg ceva! http://www.soccerfame.ro/match/367690/stea...ncordia-chiajna
@ Toronto
Roaga-l pe cine sti tu sa-ti grabeasca excursia catre Romania, ca poate asa ajungi si tu la ora meciului!
Acum e la 20:30 si pe link-ul pus de tine scrie ca e amanat "postponed" ![]()
!
@Virgil
vezi ca ai lipit topicul din greseala ![]()
A expirat suspendare pentru Peluza Sud sau e tot inchisa pentru acest meci ?
A expirat suspendare pentru Peluza Sud sau e tot inchisa pentru acest meci ?
E tot inchisa din cate stiu eu.
SUDU banuiesc ca v-a sta tot in tribuna nu?
din ce am vazut eu de pe biletesteaua.ro la meciul cu concordia se pot cumpara bilete in Peluza Sud si la meciul cu u Cluj nu se pot cumpara bilete la SUD...