FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Concordia Chiajna 4-0 (3-0)

«12»
Virgil22.12.2013 16:17

Vineri, 14 februarie 2014, de la ora 20:30, pe stadionul Steaua,

 

Steaua - Concordia

 

Meci transmis de Digi Sport 1.

SteauaToronto24.12.2013 00:41

Pe 14 februarie se joaca

Korado25.12.2013 17:16

Noroc ca amble restante sunt acasa. pfiuu

ChippyFcSb23.01.2014 01:21

Se joaca in Ghencea meciul?

SteauaToronto23.01.2014 01:46

Da !

 

Vineri, 14 februarie 2014, de la ora 21:00, pe stadionul Steaua (Ghencea) !

choli23.01.2014 01:51
Da !

 

Vineri, 14 februarie 2014, de la ora 21:00, pe stadionul Steaua (Ghencea) !

 

 

vii la meci? :))

eMagic23.01.2014 12:55

De ce nu le pun si ei la 19:00 - 20:00, nu stiu.

Korado23.01.2014 18:40

Au programat meciul pe 14 februarie cu siguranta poti veni la meci cu fumeia ta :)

eMagic24.01.2014 14:47
Au programat meciul pe 14 februarie cu siguranta poti veni la meci cu fumeia ta :)

N-am luat-o in viata mea la meci si nici n-o sa o iau. N-are ce sa caute acolo. I-am explicat frumos ca nu are de ce sa vina: nu intelege fenomenul, nu canta, pentru ea sunt vreo 4 ore pierdute + ca ii sparg telefonul in cap daca vine sa faca poze, sa dea check-in si sa stea pe Facebook. Totdeauna am mers cu 1-2 prieteni care vin indiferent de vreme, pozitia din clasament sau stadionul pe care se joaca (cand ne permite timpul/serviciul, desigur).

 

Singurul meci la care va participa ea pe 14 februarie va fi cel de acasa, cand va trebui sa ma incalzeasca si pe mine dupa atata stat in frig. :bananadance:

SteauaToronto24.01.2014 19:10

@emagic

 

cred ca pe la 40 de ani o sa ai vreo 2-3 divorturi la activ :)))

choli24.01.2014 20:28

@emagic

 

vezi sa nu o gasesti transpirata cand vii de la meci :))

 

:oleole:

SuperstaR1824.01.2014 21:33

Bai baieti, nu fiti ma obraznici :P

Oricum, ora meciului e prea tarzie, ca de obicei. Se plang ca nu vine lumea in Ghencea... dar poate ca sunt multi pustani de 15-18 ani care n-au bani de taxi sa strabata ei orasul pana in Titan (dau un exemplu) daca se termina meciul de la 11 in sus.

alex_serban05.02.2014 09:11

sigur meciul e la ora 21:00 ? eu am citit pe undeva,nu mai retin exact unde,scria ca meciul cu concordia este de la ora 16:00 iar cel cu "u" de la 18 ?!

afinogenov6105.02.2014 10:05
sigur meciul e la ora 21:00 ? eu am citit pe undeva,nu mai retin exact unde,scria ca meciul cu concordia este de la ora 16:00 iar cel cu "u" de la 18 ?!

Ora 16 si 18??Pai vin si pe jos daca e la ora aia :)) ,dar nu cred ce naiba e ultima etapa sa fie puse la ora asta? :))

eMagic05.02.2014 15:50
sigur meciul e la ora 21:00 ? eu am citit pe undeva,nu mai retin exact unde,scria ca meciul cu concordia este de la ora 16:00 iar cel cu "u" de la 18 ?!

 

 

Uita-te pe site-ul oficial: http://www.steauafc.com/ro/

 

Urmatorul meci e la 21:00.

afinogenov6106.02.2014 10:23

Acum vad ca Dolce trasmite meciul cu Chiajna si meciul va fi de la 19:30!

 

http://www.dolce-sport.ro/fotbal/fotbal-in...a-Steaua-29676/

g_funk2806.02.2014 12:05
Acum vad ca Dolce trasmite meciul cu Chiajna si meciul va fi de la 19:30!

 

http://www.dolce-sport.ro/fotbal/fotbal-in...a-Steaua-29676/

 

 

ala e meciul de pe 24 februarie, fii mai atent! ;)

alex_serban06.02.2014 13:00
Acum vad ca Dolce trasmite meciul cu Chiajna si meciul va fi de la 19:30!

 

http://www.dolce-sport.ro/fotbal/fotbal-in...a-Steaua-29676/

 

Conform Digisport.ro "pe 14 februarie, de la ora 20:30, Steaua va juca restanța din etapa a 3-a cu Concordia Chiajna. Pe 18 februarie, de la ora 18:15, echipa campioană va juca cealaltă restanță, din etapa a 14-a, cu Universitatea Cluj"

besliud09.02.2014 10:03

Sa moara Gibilan daca mai inteleg ceva! http://www.soccerfame.ro/match/367690/stea...ncordia-chiajna

@ Toronto

Roaga-l pe cine sti tu sa-ti grabeasca excursia catre Romania, ca poate asa ajungi si tu la ora meciului!

afinogenov6110.02.2014 10:15

Acum e la 20:30 si pe link-ul pus de tine scrie ca e amanat "postponed" :)):)) !

SteauaToronto11.02.2014 13:32

@Virgil

 

vezi ca ai lipit topicul din greseala :)

Korado12.02.2014 18:50

A expirat suspendare pentru Peluza Sud sau e tot inchisa pentru acest meci ?

rtj12.02.2014 19:02
A expirat suspendare pentru Peluza Sud sau e tot inchisa pentru acest meci ?

 

E tot inchisa din cate stiu eu.

patriotRO12.02.2014 20:07

SUDU banuiesc ca v-a sta tot in tribuna nu?

TenDy13.02.2014 00:08

din ce am vazut eu de pe biletesteaua.ro la meciul cu concordia se pot cumpara bilete in Peluza Sud si la meciul cu u Cluj nu se pot cumpara bilete la SUD...

«12»