FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Romania-Ungaria

«123»
Ronnie10.09.2013 07:45

Are cineva nist bilete in plus la peluza la meciul cu Turcia?

Alexandru H.11.10.2013 17:10

A pierdut Bulgaria. O veste buna. Echipa din grupa aia va pati nenorocirea sa nu se califice nici pentru playoff.

«123»