Schimb bilet Peluza 2, inel 1,sector 106 cu bilet la Peluza 1.
Daca vrei sa-l vinzi, il iau eu. Oricine are de vanzare bilet la Peluza 2, indiferent de inel, rog frumos sa ma contacteze. Multumesc.
Schimb bilet Peluza 2, inel 1,sector 106 cu bilet la Peluza 1.
Daca vrei sa-l vinzi, il iau eu. Oricine are de vanzare bilet la Peluza 2, indiferent de inel, rog frumos sa ma contacteze. Multumesc.
Schimb bilet Peluza 2, inel 1,sector 106 cu bilet la Peluza 1.
Salut il vreau eu ?il mai ai ? am bilet Peluza I inelul 1 astept raspuns urgent !!!! Ms
Da. Lasa-mi un mesaj pe privat cu nr tau si te sun diseara cand ajung de la munca. Merci!
Salut,
Doreste cineva doua bilete la Peluza Sud, inelul 1? Au fost luate online.
46 lei/bucata (40 lei biletul+6 lei taxa de curierat pentru fiecare bilet in parte)
Salut,
Doreste cineva doua bilete la Peluza Sud, inelul 1? Au fost luate online.
46 lei/bucata (40 lei biletul+6 lei taxa de curierat pentru fiecare bilet in parte)
Eu, ti-am trimis si pm, nu stiu daca a venit ![]()
Mai am nevoie de un bilet la peluza II sud, daca are cineva, sa sara repede cu el ![]()
S-au dat la Ignashov.
Daca mai doreste cineva un schimb: P2 ( inelul 1 ) cu P1 ( nu conteaza unde ) biletul este inca disponibil. Nu dau de maristaiu
Daca mai doreste cineva un schimb: P2 ( inelul 1 ) cu P1 ( nu conteaza unde ) biletul este inca disponibil. Nu dau de maristaiu
Am eu doua bilete la P1 si vreau sa le schimb, daca inca mai vrei suna-ma la 0766 649 837.
Steaua new&old rules! ![]()
Scheletul Stelei a batut Ungaria. Ma intreb cu tactica adecvata la Budapesta , acum ne-am mai fi pus probleme legate calificarea la baraj ?
Nu inteleg de ce atata incapatanare pe "Piti" sa nu-i foloseasca pe stelisti mai mult, sunt bine pregatiti fizic, au stiinta jocului.... Ma rog, se putea sa le dam atatea cat sa nu poata duce acasa !
Per total o victorie cu 3-0, dar in schimb sunt profund dezamagit de joc. S-a pasat cu portarul in prostie, s-a jucat doar in spate si am marcar pe contra atac sau pe faze ce au curs rapid si scurte, nu am avut o posesie clara, nu am dovedit ca suntem net superiori.
Cel putin la Steaua vad ca se ataca poarta adversa , nu a noastra !
Nu inteleg de ce atata incapatanare pe "Piti" sa nu-i foloseasca pe stelisti mai mult, sunt bine pregatiti fizic, au stiinta jocului.... Ma rog, se putea sa le dam atatea cat sa nu poata duce acasa !
Per total o victorie cu 3-0, dar in schimb sunt profund dezamagit de joc. S-a pasat cu portarul in prostie, s-a jucat doar in spate si am marcar pe contra atac sau pe faze ce au curs rapid si scurte, nu am avut o posesie clara, nu am dovedit ca suntem net superiori.
Cel putin la Steaua vad ca se ataca poarta adversa , nu a noastra !
Pai nu suntem net superiori. S-a jucat un meci la categorie usoara cu scopul de a ajunge la baraj si a ne ruga sa nu ne pice echipe din esalonul superior. Daca eram net superiori, nu ne-ar fi dat Olanda o caruta de goluri...
Observ ca Adi Popa e la fel de "bun" la nationala pe cat e la echipa de club. In rest, stelistii si-au facut treaba...
rdt21, asta a jucat Romania in aceste preliminarii. Autobaza si contre, motiv pentru care Olanda ne-a spulberat...
In alta ordine de idei Estonia - Olanda 2-2 !!
Honor et patria! ![]()
UEFA.com > FIFA World Cup: "Romania sweep aside Hungary" ![]()
MATCH STATISTICS
Romania vs Hungary
3 Goals scored 0
7 Attempts on target 1
9 Attempts off target 6
6 Corners 3
16 Fouls committed 14
1 Yellow cards 3
![]()
Super atmosfera, desi stadionul nu prea a fost plin ... 41500 spectatori ...cam asa s-a anuntat
(Cat la Steaua cu Vardar sau cu Tbilisi) .
Am stat la Peluza dinspre Electroaparataj ... langa unguri .... si pot sa va spun ca au fost injurati la greu ....
Binisor a jucat si echipa ... cu toate ca ne-am temut de combinatiile lui Piti ..... Pana la urma i-a citit bine pe unguri ... si in afara de masivitate nu prea au aratat nimic ... Asa ca a fost usor sa-i batem chiar si cu jucatori care nu prea joaca la echipe de club ....
Evident ca Nationala a avut un schelet puternic, adica apararea : Tata, Chiriches (inca poate fi considerat stelist), Bourceanu, Pintili ... Tanase si Popa au intrat si ei si s-au vazut destul de bine ....
Nu am inteles cine cu cine s-au batut in Peluza dinspre Basarabia ...
Si nu am inteles de ce au dat jos banner-ul cu :"v-asteapta izbanda, v-asteapta si fratii, nadejdea e numai la voi" .... mesajul era f ok ...
Meciul cu turcii va fi mult mai greu ... au jucatori buni ... daca nu ii surprindem cu ceva , va fi foarte greu sa scoatem si un egal ...... sa speram ca Piti se va descurca si de data asta ...
Adi Popa desi a ratat, sunt fericit ca a fost introdus , poate e declicul pe care-l cauta. Se va motiva acum, dupa ce a fost fluierat. Asa a fost si cu Tanase. Cel putin asa sper.
Chiriches, la 3 faze l-a scos pe Goian, altfel era periculos rau de tot( ce jucator am pierdut!... sa speram ca Gardos o continua cu trendul ascendent).
Torje s-a stricat.
Stancu- se poate mai bine
Pintilii si Bourceanu- FOTBALISTI ADEVARATI!
Tanase si Maxim- bravo amandurora.
Bravo si lui Marica.
41.000 de oameni prezenti la meci.
Bravo FRF, LPF, gsp, prosport . Presa si structurile de conducere, jos palaria! Asa marketing penibil nu am vazut in viata mea. Cum naiba sa se anunte de 3 zile ca nu mai sunt bilete si sa ramana 14.000 de scaune neocupate? CUM!? Oare s-au gandit ca multi nu si-au luat bilete chiar crezand ca nu mai sunt si , enervati fiind de bisnitari, (ALTA TIGANEALA ROMANEASCA PE FATA!), au avut inca un motiv sa stea in casa?
Foarte bine ca vand tiganii bilete, asa era normal sa se intample cu bisnita. Lasati omul de rand sa bage banii in buzunar la niste analfabeti parnaiasi. De coniventa cu toate militiile, politiile, jandarmeriile. AU ajuns si vandutii de gurnalisti sa faca scandal , nenorocitilor! Rade lumea de noi!
41.000 de oameni prezenti la meci.
Bravo FRF, LPF, gsp, prosport . Presa si structurile de conducere, jos palaria! Asa marketing penibil nu am vazut in viata mea. Cum naiba sa se anunte de 3 zile ca nu mai sunt bilete si sa ramana 14.000 de scaune neocupate? CUM!? Oare s-au gandit ca multi nu si-au luat bilete chiar crezand ca nu mai sunt si , enervati fiind de bisnitari, (ALTA TIGANEALA ROMANEASCA PE FATA!), au avut inca un motiv sa stea in casa?
Biletele probabil ca s-au vandut toate, problema este ca nu catre suporteri, ci catre bisnitari. As vrea acum sa vad un reportaj in presa despre aceasta diferenta de 14.000, sa incerce dansii printr-o investigatie jurnalistica sa explice fenomenul de sold-out manifestat doar la nivel virtual si financiar.
Cel mai bine e sa iei doar 1 bilet (sau 2, in caz ca mai ai 1 prieten) cu buletinul iar la intrare pe stadion sa te prezinti cu actul in mana.
După meci, presa maghiară exultă: Noi am ratat primii calificarea la Mondialul din Brazilia, nu Romania!
La meciul cu Turcia tot la Peluza din spre basarabia o sa stam? SUD+NORD?
Vad ca deocamdata site-ul asta promoveaza bataile intre galerii. Nice...
@ Alexandru H. Cu tot respectul, aici esti din alt film !!
@ Alexandru H. Cu tot respectul, aici esti din alt film !!
Si de ce?