Tiberiu, e foarte posibil ca tu insuti sa-i fi blocat accesul, din greseala. Ieri am avut o problema oarecum asemanatoare, un mod nefamiliarizat inca cu "butoanele" a vrut sa modifice titlul unui topic si a reusit sa-l inchida fara sa vrea, dand impresia useruui respectiv ca e cenzurat.
Recomand ocunoastere mai buna a comenzilor prin practica pe topicuri vechi, joaca cu butoanele pe useri inactivi, etc. Userul Clona este clona mea, experimenteaza pe acel cont pana-l faci admin sau mai stiu eu ce.
