Aici discutam despre chestiunile tehnice ale site-ului, inclusiv:
- administrarea forumului
- solutionarea problemelor site-ului si ale interfetei de administrare
- modificari tehnice la FCS
- nevoi tehnice ale colaboratorilor (e-mail @fcsteaua.ro, etc.)
Tin sa precizez ca eu, Azzido, si George Stan am inceput sa discutam despre relansarea platformei pe care ruleaza FCS. Discutia e una complexa, si vom reveni cu detalii despre proiectele in desfasurare.
Ar fi extraordinar sa atragem noi colaboratori cu expertiza tehnica care sa lucreze cu Azzido, deoarece eu si George Stan putem contribui relativ putin la acest aspect al site-ului.
