Dinamo Tbilisi - Steaua 0-2, dubla Iancu, dar gazdele au irosit la 0-0 un penalty.
Tatarusanu 8 - interventia in fata lui Xisco la penalty a reprezentat momentul decisiv al disputei;
Georgievski 6 - sigur, fara aport ofensiv semnificativ;
Chiriches 6 - a gresit in faza premergatoare loviturii de pedeapsa;
Szukala 6 - bun in defensiva, ar fi putut marca la centrarea taiata a lui Latovlevici;
Latovlevici 5 - multe erori, hentul sau in careu putea da peste cap planurile Stelei;
Pintilii 6 - acceptabil, in cele din urma;
Bourceanu 7 - mult mai activ in partea a doua si foarte aproape de gol;
Tanase 8 - cel mai bun meci din ultimele sezoane; a avut, ce este drept, si un adversar destul de slab;
Ad.Popa 5 - mai activ in partea a doua, dar a facut un meci slab pe ansamblu;
Iancu 8 - goluri frumoase, meci memorabil;
Piovaccari 6 - mai tehnic si mai combinativ decat Nikolic;
Gardos - a jucat prea putin.