
Meciul Astra - Steaua care trebuia sa se dispute in etapa a doua, se va juca pe 21 decembrie de la ora 19:45.
Nu e totuna sa joci un meci care ar fi trebuit sa se dispute intr-o seara calda de sfarsit de iulie, cu unul jucat la temperaturi de - 2 grade Celsius. In plus Steaua se afla intr-o forma deosebita, venea dupa un meci de SuperCupa castigat en fanfare cu 3-0 in fata Petrolului din Ploiesti, o echipa aflata acum in mare verva.
Steaua a cazut de pe valul cel mai inalt de cel putin 4 meciuri. Astra e liderul. Avantaj Astra. C-asa-i in fotbal.
Vom vedea ce si cum peste 9 zile, astazi fiind 12.12.2013. As vrea sa castigam si sa ne bucuram
de o revenire a Stelei pentru acest meci.
