22.04.2006 03:09
E super ok ca suntem pe locul 3 mai ales dupa posibilele finaliste din Ch League...oricum nu o sa putem trece pe primul loc pt ca bonusul din Ch League e mai mare ca si cel din UEFA,dar presimt ca vom avea o Supercupa de vis Steaua-Barca :lol:
Se poate si mai bine , daca bate villareal pe arsenal si Barca pe Milan , Steaua castiga Cupa UEFA si supercupa cu Barca atunci cred ca vom ajunge pe locul 1
