FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA pe locul 3 in Europa

«12»
Ionutdal22.04.2006 03:09
E super ok ca suntem pe locul 3 mai ales dupa posibilele finaliste din Ch League...oricum nu o sa putem trece pe primul loc pt ca bonusul din Ch League e mai mare ca si cel din UEFA,dar presimt ca vom avea o Supercupa de vis Steaua-Barca :lol:

 

Se poate si mai bine , daca bate villareal pe arsenal si Barca pe Milan , Steaua castiga Cupa UEFA si supercupa cu Barca atunci cred ca vom ajunge pe locul 1

IONUTZ-CIPRIAN22.04.2006 07:33

:evil: >>>Este foarte bine aici unde suntem,dar parca sa nu devenim prea pofticiosi,si eu am zis si zic in continuare ca vom juca SUPERCUPA cu BARCA,sa lasam timpul sa treaca ca el va rezolva totul,si la sfarsit imi doresc sa fie asa cum dorim cu totii,Cupa UEFA in Ghencea si de ce nu si SUPERCUPA!!!BAFTA!!>>>> :twisted:

Vladivostok22.04.2006 12:16

Totusi am observat ca avem 2 meciuri in plus...

«12»