FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA pe locul 3 in Europa

«12»
alex ripper21.04.2006 11:54

În clasamentul coeficienţilor, Steaua este a treia echipă din Europa din acest an după Arsenal şi Barcelona. http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/UEFA/d.../tcoef2006.html

***alex***21.04.2006 11:56

Ma uit si nu-mi vine sa cred...parca e un vis

I.N.Money21.04.2006 11:57

Nu e un vis....ne-am intors unde ne este locul..

Virgil21.04.2006 12:05

Avem posibilitatea sa depasim ambele echipe.Cu conditia ca ambele sa piarda in retur si sa nu se califice in finala.Iar noi,sa castigam trofeul.

Mirel_Radoi21.04.2006 12:09

misto de tot.Dar nu ma mir

Bogdan4Steaua21.04.2006 12:37

Cel mai frumos ar fi ca ambele echipe sa castige Cupele aferente(Barcelona Liga si noi Cupa UEFA). Astfel, Barcelona si Steaua ar ocupa primele doua pozitii si am juca SuperCupa.

 

Oricum suntem anul acesta pe locul 3 si prin victoria de aseara am readus Romania pe primul loc in clasamentul coeficientilor pe acest an.

Mirel_Radoi21.04.2006 12:47

46 Dinamo Bucuresti

 

ce prosti!

Sexystelista21.04.2006 12:57

Meritam cu varf si indesat locul asta...Dar ganditi-va cat de frumos ne-ar sta pe prima pozitie... :D :wink: Acolo este locul stelelor...

Sexystelista21.04.2006 13:11

Dar priviti asta...Cu doar 3 echipe pe care le-am avut angajate in competitiile europene, sunetm pe primul loc la coeficientul tarilor, iar Italia, Spania,Anglia, Franta, Germania care au avut cate 7 echipe sunt cu mult in urma noastra.

Acum mai mult ca niciodata sunt mandra ca sunt romanca...

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/UEFA/d.../ccoef2006.html

Papp21.04.2006 13:26

BRAVOOOO!

Ayrton21.04.2006 13:27

@ sexystelista

 

Tocmai faptul ca am avut doar 3 echipe ne-a ajutat sa fim pe primul loc!

Motanu D21.04.2006 13:28

Buna treaba. Incet si sigur spre locul 1... fiti linistiti dupa meciul de la Eindhoven acolo vom fi ! :wink:

 

Offtopic: fetelor nu trebuia sa folositi "sexy" in nume. E pleonasm ! :wink: 8) :lol:

Sexystelista21.04.2006 13:31

Am vrut sa intarim spusele...Se stie ca stelistele sunt cele mai sexy femei din Europa... :wink:

S-a vazut si in tribune...

Sexystelista21.04.2006 13:48
@ sexystelista

 

Tocmai faptul ca am avut doar 3 echipe ne-a ajutat sa fim pe primul loc!

Aaa!!Sorry!!Stau prost cu matematica si mai sunt si blonda pe deasupra... :D

antonika21.04.2006 13:50

da dar Dinamo, na pre facut nimik, mai mult Steaua si rapidu, dar tre sa recunoastem, , faptul ca suntem pe 3 e si 5% meritu lui Dinamo... dar 70% a Stelei, care inca aduce puncte

I.N.Money21.04.2006 14:27
Am vrut sa intarim spusele...Se stie ca stelistele sunt cele mai sexy femei din Europa... :wink:  

S-a vazut si in tribune...

Acum inteleg de ce nu am vazut eu fazele din meci :oops:

Sexystelista21.04.2006 14:28

Sti ca la soare te poti uita dar la steliste ba...

Virgil21.04.2006 14:32
Sti ca la soare te poti uita dar la seliste ba...

 

Cred ca ati dorit sa scrieti "soliste". :lol:

Sexystelista21.04.2006 14:35

STELISTE... A gresi e omeneste... Dar daca vrei tu putem spune si "soliste".Asta ca azi sunt in toane bune... :lol:

Vladivostok21.04.2006 15:49

Da,

Culmile extraordinare au fost atinse fara doar si poate de Steaua.Sunt foarte fericit,aceste sentimente nu le-am mai trait de mult timp.

Romanii si-au revenit,pacat ca nu stam la fel si la capitolul infrastructura.

image006.jpg

DTP-Ludacris21.04.2006 16:06

EXTRAORDINAR,e dovada k Steaua e mandria Romaniei :!:

winner_00721.04.2006 16:13

Doamne inca sunt cuprins de valul victoriei!!!!Haideti sa luam cupa si supercupa! 8)

_yang21.04.2006 20:41
Doamne inca sunt cuprins de valul victoriei!!!!Haideti sa luam cupa si supercupa! 8)

 

Trebuie sa ajungem primii ca acolo e cel mai bine...

Abia astept sa jucam intr-un meci oficial contra Barcelonei sa vedem care ne e adevarata valoare.

 

Pana la centenar

Virgil21.04.2006 21:00

Daca nu ar juca Ronaldinho si Eto'o,cred ca ar fi un meci foarte echilibrat.

Kristy_Cj21.04.2006 21:45

E super ok ca suntem pe locul 3 mai ales dupa posibilele finaliste din Ch League...oricum nu o sa putem trece pe primul loc pt ca bonusul din Ch League e mai mare ca si cel din UEFA,dar presimt ca vom avea o Supercupa de vis Steaua-Barca :lol:

«12»