FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liderul de galerie Mustata, "saltat" de politie

«12»
Empyro01.06.2013 15:42
Nu uita ca traim in Romanica! Te-ai gandit daca acest Mecic iese maine si da o declaratie ca Mustacioara venise sa-l imbratiseze la el in casa? Pare paradoxal dar totul consta in acest Mecic ca in instanta se minte mai rau ca la piata! Nu vreau sa-mi insir procesele mele avute pe rol, dar crede-ma ca acolo doar daca recunosti te duci pe copca si in instanta totul se bazeaza doar pe dovezi concrete! Sunteti multi care aveti cunostinte juridice pe aici si stiti ce inseamna retragerea plangeri a partii vatamate.

Politistii i-au surprins in flagrant si asta prin esenta ei e o "proba". Pentru tentativa de omor, actiunea penala se pune in miscare din oficiu (fara sa fie necesara plangerea prealabila), deci in mod normal Mustata si ai lui ar trebui sa ajunga dupa gratii pentru ani buni (peste 5) , fiindca e si recidivist.

 

Adrian01.06.2013 19:28

Cum a zis si Empyro, politistii au fost acolo si au vazut tot. Nu mai conteaza acum daca face Mecic ala plangere sau nu. Mustata a murit pe mana lui. La fel ca ciobanul. Asta e bine.

Aztek13.06.2013 16:49

Mai stiti ceva de nenea asta?

iNsTiGaToR16.07.2013 20:02
Mai stiti ceva de nenea asta?

Probabil face o tabla cu inculpatu' sef

«12»