Ce trebuia sa contina numai momente placute s-a transformat in biroul de reclamatii...si gio.stgloria chiar a pus capac! Cum sa te plingi ca Steaua nu a salvat, ori incercat, sa salveze rapidul? Tu ai urmarit criza rapidului din decembrie 2012 pina acum? Dar despre rapid...de la faza cu Radoi...ai urmarit ceva? Sti tu ca si la bine, si la greu ei injura Steaua? Indiferent cu cine jucau, echipa, conducerea si galleria dupa meci injurau Steaua! Apoi, acum la greu, demolati de Copos...tot pe Steaua injurau! Nu pe Becali (oieru, etc, insulte venite, si binemeritate, de la dinamovisti, ci anti-Steaua, ura pura contra Stelei...si tie iti pare rau ca nu au fost ajutati? Incercam discutii cu rapidistii...ii intrebam cum sa accepte jucatorii sa fie tratati ca sclavi si ei imi raspundeau cu m..e Steaua...uitau de Copos si de Liga a 5-ea spre care se indreapta in ura lor pt Steaua...Inteleg pe dinamovisti...pe olteni...pe gazari...pe brasoveni...pe clujeni...pe unguri...pe toti ii inteleg sa urasca Steaua dar rapid...aia de jucau pe Ghencea in divizia B ca nu aveau stadion...exact ca tiganul caruia ii dai 5 lei pomana si te injura ca de ce nu I-ai dat mai mult...pe astia vrei tu sa ii fi salvat Steaua...trist frate, trist...si mai trist ca tocmai la topicul asta te-ai gindit sa pui asa prostie...
Puneam mesaje anti-Copos (nu pro-rapid, niciodata) doar anti-Copos si ce injuraturi luam eu si Steaua...ura lor este chiar material de studiat in laboratoare...si tie iti pare rau ca nu au fost salvati? Leprele nu trebuiesc salvate prietene...salvezi ghinionistii nu rapidistii, niste finite oribile...desi Steaua nu I-a furat ca ei nu s-au batut la titlu nici sub comunisti nici sub capitalisti...
Ati reusit sa murdariti un topic frumos cu numele lui becali, si rapid, desi aveti 50.000 de topice unde sa va spuneti pasul...pacat...peste 21 de ani cind reveniti pe topicul asta sa retraiti ceva frumos o sa gasiti ceva ce o sa va infurie, din vina voastra ca nu v-ati abtinut...e ca si cum in ziua nuntii voi amintiti ca strada nu este pavata...Unii chiar nu vor sa accepte nici alea 2 bucurii din tot anul...si ma enervez ca sunteti chiar peste media de inteligenta a romanului...E ok, ma duc la cretinii de la prosport si gazeta sporturiilor, acolo macar nu pot fi dezamagit ca aia chiar sunt idioti, de la natura, nu intentionat ca aici.