FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Schalke sau Sevilla ???

«12»
_yang20.04.2006 13:21

Ce echipa ati prefera in Finala?(bineinteles in cazul in care ne calificam)

***alex***20.04.2006 13:21

Intai sa ne calificam, aveti rabdare!

_yang20.04.2006 13:22

Eu prefer Sevilla chiar daca pare adversarul mai putin accesibil pentru ca ,chiar daca nu sunt superstitios cred ca Sevilla e un cuvant care aduce noroc Stelei in orice imprejurare.

redandblue20.04.2006 13:23

dc ne calificam eu as prefera FC Sevilla...nu ca ne poarta noroc numele lor ci pt ca-s mai accesibili decit nemtii...

_yang20.04.2006 13:24
Intai sa ne calificam, aveti rabdare!

In momentul in care ne calificam aceasta intrebare nu-si mai are rostul ca atunci vom sti despre cine e vorba.

_yang20.04.2006 13:25
dc ne calificam eu as prefera FC Sevilla...nu ca ne poarta noroc numele lor ci pt ca-s mai accesibili decit  nemtii...

I-ai vazut jucand pe spanioli in ultima perioada?

Papp20.04.2006 14:04
dc ne calificam eu as prefera FC Sevilla...nu ca ne poarta noroc numele lor ci pt ca-s mai accesibili decit  nemtii...

I-ai vazut jucand pe spanioli in ultima perioada?

 

I-am vazut eu, si nu poti sa spui ca e o echipa usoara, da mai degraba Sevilla decat Shalke.

forever_STEAUA20.04.2006 15:58

Am ales Sevilla. Pt mai multe motive dar in primul rand pt ca poarta numele unui oras deja cucerit de Steaua.

alexfilip20.04.2006 20:02

Ce vorbiti mai de Sevilla? Aia sunt prea rapizi si tehnici. Saviola face ce vrea cu Goian si Ghionea. Sevilla e o echipa prea flexibila si zvelta.

Mai bine nemtzii, sunt o echipa cu care Steaua se descurca mai bine, caci sunt ( ce D-zeu!) nemtzi, inaltzi, rigizi, puternici, mai lentzi...si ne descurcam bine cu nemtzii, si cu nasii lor :lol:

DTP-Ludacris20.04.2006 20:32

FC Sevilla pt k din cate am vazut in ultimele lor meciuri din Primera Division nu joaca deloc bine + k Steaua va fi mai motivata DAK vor juca finala cu ei.. :wink:

***alex***20.04.2006 20:42

Dupa scorul din Germania, Sevilla e favorita, plus ca eu cu ei vreau sa jucam finala!

Costa114320.04.2006 20:51

Sevilla é perigoso... eu prefiro Schalke 04.

 

Força Steaua!

***alex***20.04.2006 20:53

Costa are you a portuguese who support Steaua or a romanian from Portugal?

Costa114320.04.2006 20:54

i'm Portuguese who support Steaua

***alex***20.04.2006 20:57

Wow... how come? I've heard of romanian people who support portuguese teams but portuguese who support romanian teams never! It's a section in the forum, english talk, maybe will talk there more.

Costa114320.04.2006 21:01

i can understand Romanian is near Portuguese.

 

Vamos Steaua!

I.N.Money20.04.2006 21:53

Sevilla are prima sansa..cred ca pentru orasu asta am devenit un cosmar.. :lol:

_yang21.04.2006 00:02
i can understand Romanian is near Portuguese.

 

Vamos Steaua!

Respect Costa
Grinch21.04.2006 05:53

M-ai avem un meci foarte greu , am vazut Boro - Basel .

sorin_77721.04.2006 07:04

mai usor cu parerile... Ne-am calificat cumva deja si nu stiu eu... ?!?!?!!?

antonika21.04.2006 13:55

mai degraba Sevilla, pentru ca am castigat de doua ori in Sevilla, si pentru ca Shalke mi se pare mai periculoasa in atac, aseara, sin 10 atacau si o faceau destul de bine.

Melku21.04.2006 16:44

In finala cu orice echipa am juca, fie ea Schalke 04 sau FC Sevilla cred ca avem sanse de peste 60 % de a castiga.Ar fi fantastic sa picam cu Sevilla,un nume placut urechilor noastre :lol:

forever_STEAUA21.04.2006 17:22
mai usor cu parerile... Ne-am calificat cumva deja si nu stiu eu... ?!?!?!!?

 

Inca nu ... pe hartie. Noi doar suntem niste stelisti care credem in echipa noastra. Tu pe cine preferi ca adversar in finala? Schalke sau Sevilla? :lol: :lol: :lol:

winner_00721.04.2006 18:34

eu as prefera sevillia , nu stiu de ce , dar parca numele e magic pentru Steaua

Virgil21.04.2006 20:10

Mie imi e perfect perpendicular.Pentru ca la nivelul asta nu exista mari diferente de valoare intre combatante.

In consecinta ramane Sevilla,pentru ca joaca acasa si nu mai poate pierde calificarea.

«12»