Citesc o stire in Gazeta Sporturilor si nu-mi vine sa cred.
Mirel Radoi spune ca important e sa nu primim gol.Chiar daca nu vom marca.
Nu mi se pare deloc la locul ei aceasta declaratie.Adica sa jucam iar la 0 - 0 ? Si cine ne garanteaza noua ca in retur vom avea marea cu sarea ?
Credeti ca e o declaratie facuta special pentru a adormi vigilenta oaspetilor ?
Chiar sa nu existe incredere in Dica,Oprita si Nicolita ?
Mi se pare rusinos.
