FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cine merge la Eindhoven???

«12»
Biliboaca26.04.2006 14:29

Eu merg cu inca 3 prieteni in Olanda daca ne calificam. Merg cu masina proprie. Plecam sambata dimineata. Sambata seara innoptam in Budapesta. Duminica ne oprim 2-3 ore in viena si apoi innoptam in Nurnberg - Germania. Apoi de luni seara suntem in Eindhoven.

 

Asteptam doar sa ne calificam si sa ne ridicam biletele de la club.

 

Cartea verde pt 14 zile costa 60 dolari, asigurari medicale 100,000 Lei de persoana. In rest benzina si cazare in pensiuni. Pe undeva pe la 125 Euro ne va costa transportul de persoana. Cu bilet , cazare si mancare trebuie sa aveti 350-400 Eur de persoana (daca alegeti varianta mea).

«12»