FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cine merge la Eindhoven???

«12»
andreevo17.04.2006 14:26

Si daca da, aveti idee daca o sa se organizeze ceva de la club? vreun discount ceva pt suporteri...Eu chiar vreau sa merg acolo.

 

Forza Steaua!!!

***alex***17.04.2006 16:33
Si daca da, aveti idee daca o sa se organizeze ceva de la club? vreun discount ceva pt suporteri...Eu chiar vreau sa merg acolo.

 

Forza Steaua!!!

 

Asteapta intai sa ne calificam, nu o mai luati dinainte!

Triphat17.04.2006 17:47

Ne asteapta doua meciuri grele! Mai e pana la finala......dar totusi vroiam sa-mi iau bilet de pe net pentru finala, si cel mai ieftin pret era de $500! :(. Presupun ca Steaua o sa primeasca o alocatie cat de mare pentru meci la preturi mai mici in caz ca ne calificam.

Cata_PN17.04.2006 19:04

yo sunt interesat..am pus intreare cu cat o sa coste deplasarea inh olanda...sper sa puna cat mai repede raspunsul sa ma apuc si yo sa strang bani :P

alexis17.04.2006 19:51

nu costa 500 de dolari cel mai ieftin bilet,ci aproximativ 35 de dolari.

spre_2417.04.2006 20:22

io am auzit ca in jur de 500 daka zici ca 35 ar fii bne !

boggie17.04.2006 20:51

Stadionul are 31,300 de locuri, din care fiecare finalista primeste 9,200

 

sunt 3 categorii de preturi:

€115; €80; €35

 

Acestea au fost preturile pt biletele "neutre", ce presupun ca o sa fie la tribune. deci cred ca la peluze o sa fie un pic mai mic pretul

I.N.Money18.04.2006 11:42

Baieti,io zic sa ne calmam,sa nu ne facem planul ca tiganu` si apoi sa ramanem cu buza umflata..sa asteptam sa vedem ce se intampla in aceasta grea dubla mansa.

Motanu D18.04.2006 16:29
sa nu ne facem planul ca tiganu`

 

Vezi sa nu te acuze lumea de rasism. Corect ar fi: Sa nu facem planul ca rapidistu` !

I.N.Money18.04.2006 16:35

Bine..fie..ca rapidistu.... :D

Vladivostok18.04.2006 16:36

HAhaha...Mi-a placut asta. :lol: :lol:

Vladivostok18.04.2006 16:37

Ar merge si ca utecistu' :lol:

helena_steaua18.04.2006 17:45

Voi va credeti deja in finala????????????Eu una nu..........mai intai sa trecem de englezi si apoi sa ne rezervam bilete pt finala...visatori suntem noi..si mai putin realisti

antonika19.04.2006 06:44
Voi va credeti deja in finala????????????Eu una nu..........mai intai sa trecem de englezi si apoi sa ne rezervam bilete pt finala...visatori suntem noi..si mai putin realisti

 

fetito nai suflet de stelist daka zici una ca asta....

sevilla198619.04.2006 06:55

Nu e chiar atat de scump sa mergem in Olanda.

Eu o sa-mi iau concediu cateva zile, am promis de anul trecut ca merg la finala, daca ajunge Steaua sa o joace...

habarnam8519.04.2006 07:01

Nu avem voie sa ratam aceasta sansa!!! Deci cu totii in Olanda ! Eu 1 tre sa-mi fac pass-ul la urgente ca nu-l scot pana p 10 Mai. Deja am pus bani deoparte !!! Poate dam o tura si prin Amsterdam :D :idea:

sevilla198619.04.2006 07:08

Eu unul am avut nevoie de pasaport acum o luna, asa ca acum sunt pregatit de plecare!

***alex***19.04.2006 09:55
Eu unul am avut nevoie de pasaport acum o luna, asa ca acum sunt pregatit de plecare!

 

e faima, nu faina la semnatura :D

helena_steaua19.04.2006 15:58

antonik...De ce sa nu gandim mai bine sa trecem de englezi si apoi sa ne gandim la finala?Nu uitati asa ne-am crezut calificati in grupele ligii campionilor..sa recunoastem chiar de la tragerea la sorti....si cu ce ne-am ales?Sa visam dupa meciul cu engelzii

Triphat19.04.2006 19:48

In caz ca ne calificam o sa-mi vanda un fan Boro doua bilete. 8)

 

Sa speram ca Steaua se va juca din nou o finala!

i0nutz8320.04.2006 03:57

Din cate am auzit, pretul excursiei (drum + bilet) ar fi pe undeva pe la 130-140 euro, ceea ce este, sa recunoastem, accesibil pentru mii de romani.

Doamne Ajuta sa trecem de boro!

 

Yo nu am pasaport, dar pot rezolva repede treaba, in 3-4 zile. Altfel, ar mai fi cei 150 euro prezentati garantie, din cate stiu..

Pe site-urile agentiilor de turism, un dus-intors cu autocar eurolines Bucuresti - eindhoven costa 230 euro (reducere 10% pentru tineri < 26 ani), cu avionul 710 $ (british airway) iar cu trenul in jur de 350 $ doar dus, cu schimbare in Munchen..

STARforce20.04.2006 06:08

deci stie cineva sigur cat e toata excursia????

i0nutz8320.04.2006 06:18

*Un anunt oficial va fi facut imediat dupa retur;) sau, daca dam azi un 4-0, la miezul noptii..

armanovici20.04.2006 11:27

Din superstitie nu ar trebui sa discutam pana nu trecem de Boro!

merce26.04.2006 13:37

Lasa superstitiile:), daca ne calificam si eu sunt interesat de o eventuala excursie in grup, cea organizat, poate cu autocarul.

«12»