FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ajax Amsterdam - Steaua Bucuresti 2-0 (1-0)

«1234»
dalexandru2018.02.2013 22:57

Bate Ajax sau face egal, altfel Dumnezeu nu este nici corect nici bun.

Lari21.02.2013 14:45
Korado22.02.2013 20:36

Eu unul ma asteptam sa castigam dar din pacate doar la un gol diferenta.

Mi-a placut aceasta supriza facuta de Steaua!

Lari22.02.2013 20:58

Korado, Steaua a castigat alalalt meci, nu p-asta :P

«1234»