18.02.2013 22:57
Bate Ajax sau face egal, altfel Dumnezeu nu este nici corect nici bun.
Bate Ajax sau face egal, altfel Dumnezeu nu este nici corect nici bun.
Eu unul ma asteptam sa castigam dar din pacate doar la un gol diferenta.
Mi-a placut aceasta supriza facuta de Steaua!
Korado, Steaua a castigat alalalt meci, nu p-asta ![]()