@ Instigator: vezi mah ca ti-am raspuns prin email. Daca nu ajunge spune-mi si te injur aici, tuti rasa-n gura de nebun ce esti. Tu nu iti intelegi propia logica si ma insulti pe mine? Insult-o pe mata ca aia ti-a dat genele astea de dobitoc. Incolo numai bine tie si alor tai, si matii chiar ca nu am nimic cu batrina.
Regulamentul?
Nimic-nimic la baietii din rasa superioara? Hai ca mai inteleg: o oaie, un cercopitec dar mamele ce vina au? Asa batrane cum sunt ele.
