Am jucat bine ! Bravo , baieti ! Steaua a facut o prima repriza foarte buna, aproape ca nu le-a dat danezilor nicio sansa sa atace . Pacat ca am luat rosu acolo . Pana la urma s-a terminat bine , ne-am calificat . Era frumos sa terminam grupa cu 13 puncte , insa pana la urma tot pe primul loc am terminat .
Sper sa picam cu o echipa pe care sa o eliminam .
Bai , ia gata ! Nu va mai bucurati ca acum vine protestatarul "radical" Adrian si va da cu posturi din arhiva ! =)))))
Nu de alta , dar mi se pare amuzant sa zici mereu asta: "Vrei sa-ti dau posturi din arhiva?" .
Nu o lua ca pe o jignire , Adriane .
Apropo , baieti , cand ziceam ca in meciul cu Stuttgart arbitru i-a impins putin de la spate pe
nemti au sarit unii sa zica ca nu e asa .
Acum spuneti voi , n-am avut penalty noi ?
Si nu numai ca nu am primit penalty, dar am primit si rosu !
Cum ar zice Mircea Badea , superb sau nu ?
Iar au aruncat pe geam televizoarele frustratii de dinamovisti si rrapidisti .
Ia spuneti ,bai baieti , cum e cu Stuttgart si cu Molde ?
Astept jigniri specifice protestatarilor online gen : elvetian , ignorant , d-astea de ale lor .
Macar sa nu ma jigneasca unu' din cel mai indepartat sat ...

