Prietene, am sa presupun ca esti sub efectul euforiei victoriei colosale din mega-meciul de la Chiajna si ai avut deci impresia ca te adresezi unui amic de-al tau de la colt de bloc, plin de cosuri si cu aere "hool".
Prietene, nu scrie prostii debitate de unu de la colt plin de cosuri si cu aere "hool" daca nu vrei astfel de raspunsuri. Nu stiu presupunerea unei euforii pe ce se bazeaza dar probabil se bazeaza pe aceasi logica prin care ai realizat ca e blat si chiajna nu iese din propria jumatate. Scenariul asta penibil l-am vazut de la inceputul acestui sezon: sa-i vedem meciul urmator si ghici ce in meciul urmator sau cu echipe asa zis grele tot asa a fost doar cu unele variatii de scor determinate de concentrarea la finalziare. A fost blat la fel ca si cel cu Stuttgart dupa un egal in deplasare. Te doar mintea !
