FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Concordia - Steaua 0-6 (0-3)

«123»
White_R30.11.2012 19:12

Ce goluri da Chiriches !!... si cat de prost e Tanase

STARforce30.11.2012 19:33

dospeshte aluatul...

White_R30.11.2012 19:46

Sper sa fi invatat de la Stuttgart principiul nemtesc: daca nu le dam noi ne dau ei, asa ca le dam pana la finalul meciului sa n-aibe timp sa nimic

gio_stgloria30.11.2012 19:49

Ce gol a dat Ruse baaaa ! :huh:

Alex88pl30.11.2012 19:54

ma intreb ce s-ar fi intamplat daca scorul era invers.. :hmmm:

White_R30.11.2012 20:10

Nu se paote, a dat gol Tanase :)

 

Comentatoru' la 5-0 zice ca Steaua se desprinde :)) iar celalalt e trist de ce chiajna nu fac faulturi grave... la asa ceva nu am cum sa nu sper sa moara de infract ambii :)

 

si cand credea si stan ca a descoperit cheia succesului: "presing cu 6 -7 jucatori"...doar ca nu s-a gandit ce se poate intampla daca echipa pe care o presezi nu se caca pe ei si isi folosesc o parte a creierului de care el nu cred ca stie ca exista: constientul !

White_R30.11.2012 20:15
ma intreb ce s-ar fi intamplat daca scorul era invers.. :hmmm:

probabil ca erau chiajna campioni

optarul30.11.2012 20:29

e rusinos ce se intampla pe teren.

Lari30.11.2012 20:30

@Optarul

Putina decenta, suntem pe situl suporterilor stelisti... fularultras

iNsTiGaToR30.11.2012 20:31

BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT BLAT

i0nutz8330.11.2012 20:40

De ce s-ar fi facut blat cu scorul asta?:)

 

Lari30.11.2012 20:40

Eee, shmlat! Mie mi-ar placea ca septaru', Chipciu, sa dea golu' de 7-0. Ar fi super! :clap:

iNsTiGaToR30.11.2012 20:41
De ce s-ar fi facut blat cu scorul asta?:)

Eu glumesc ,ii ironizez pe cei care striga non-stop ca e blat :))

White_R30.11.2012 20:42

Blat evident ca si cel cu Stuttgart...si dovada e cartonasul rosu, doar nu e clar ca in orice blat ii rupi piciorul adversarului ? se stie :)

i0nutz8330.11.2012 20:42
:) pai toti care au ras după VFB suferă acum că blat, blat, blat. Și credeam că ai luat-o si tu..
iNsTiGaToR30.11.2012 20:46
:) pai toti care au ras după VFB suferă acum că blat, blat, blat. Și credeam că ai luat-o si tu..

Am ras si eu atunci.

kaspersky30.11.2012 20:56

Reghecampf e un antrenor mare iar Steaua cel putin pana acum arata ca o echipa mare. Dupa ce e zguduita bine 1-5 , 1-3 , vine acest 6-0 care arata valoarea echipei , sa speram ca nu au fost terminate cartusele , meciul de joi conteaza deocamdata.

Virgil30.11.2012 21:00

Steaua a fost cu doua clase peste Chiajna.

 

Si eu m-am intrebat daca e blat si mi se pare normal sa ma intreb la cate blaturi au fost in tara asta. Putea sa fie insa mai decent. Nu cred ca Ilie Stan ar fi acceptat, mai ales la asa un scor.

BNQ30.11.2012 21:20

de ce nu a fost blat si in meciul de cupa? :)

Marius30.11.2012 21:31

Cum spuneam, meciuri d-astea fabuloase cu adversari care sa depaseasca sporandinc propria jumatate, nu faceau nici cainii acu' 10 ani.

 

us 24 !!!

 

:stupid:

White_R30.11.2012 21:39
Cum spuneam, meciuri d-astea fabuloase cu adversari care sa depaseasca sporandinc propria jumatate, nu faceau nici cainii acu' 10 ani.

 

us 24 !!!

 

:stupid:

pastile si medicamente multe...meciul a fost pe Antena 1 nu stiu ce film porno ai vizionat...aia erau din startul meciului in presing cu 6 jucatori

kaspersky30.11.2012 21:51

MM Stoica, pe urmele lui Ciobanul: "Scorul este prea mic, am avut 24 de ocazii clare"

 

Saracul asta si-ar omora propria mama cu 24 lovituri de cutit , doar pentru titlul 24. Ce fiinta oarecare poate sa existe pe Terra.

Virgil30.11.2012 22:00

Ilie Stan: "Știam că va fi un meci greu, am jucatori fară experiență. Poate vom invăța ceva din esecul de azi. Nu am fost bucuros după ce am eliminat Steaua in Cupă pentru că stiam ce mă asteapta Nu mă intrebati de Niță, nu mă rog de nimeni să joace fotbal. Leca are un salariu de 1500 lei! A aparat două penaltyuri cu Steaua si gata. E un caz incheiat, e treaba lui cu cine semneaza Copiii si-au dorit, le dau posibilitatea să joace. Cand ai un Bourceanu, Chiricheș sau Pintilii la mijloc e greu. Steaua s-a mobilizat.

 

Cobrea a gresit si cu Petrolul in cupa Nu are experienta competitiei, are 22 de ani. Va fi greu să ii aduc cu picioarele pe pamant. Paraschiv nu e incă pregatit 100%. Dacă il aveam era altceva. Faptul că joacă la natională si in Europa League le creează o altă stare stelistilor, s-au mobilizat azi.

LDS30.11.2012 22:02
Cum spuneam, meciuri d-astea fabuloase cu adversari care sa depaseasca sporandinc propria jumatate, nu faceau nici cainii acu' 10 ani.

 

us 24 !!!

 

:stupid:

 

 

Ba chiar acum un an facura si ei o dandana din asta. Dinamo trecea printr-o sincopa, da' a venit la fix meciu' de la Piatra, unde maidanezii au zburdat tot asa, intr-un galop de sanatate. Au castigat cu cinci - zero intr-un meci identic cu ce-am vazut in seara asta, non-combat din partea gazdelor combinat cu fente, calcaie si executii de finete din partea oaspetilor.

 

Ramane de vazut joi daca mascarada din seara asta a folosit, sau nu, la ceva.

Marius30.11.2012 22:04
pastile si medicamente multe...meciul a fost pe Antena 1 nu stiu ce film porno ai vizionat...aia erau din startul meciului in presing cu 6 jucatori

 

Prietene, am sa presupun ca esti sub efectul euforiei victoriei colosale din mega-meciul de la Chiajna si ai avut deci impresia ca te adresezi unui amic de-al tau de la colt de bloc, plin de cosuri si cu aere "hool".

 

«123»