Mane, ca sa citez dintr-un user care acum e fericit, nu da bine acum sa apara asa ceva.Hai sa asteptam pana nu va mai avea echipa rezultate. Atunci iarasi ne trezim multi ca vai ce antibecali suntem.
[..]
Un protest ca sa fie eficient, trebuie sa aiba o logica si un scop.
Referitor la insinuarile tale, eu ca stelist sunt inca nefericit. Doar orgoliul meu de roman a fost fericit trecator in febra meciului.
Eu am o idee sau doua de articol, dar pur si simplu n-am chef de metrul ala cub de injuraturi cu care vine articolul la pachet. Scrie-l tu, red, te provoc, daca tot esti atat de plin de virtuti si de contrariat de fericirea mea.
Ca fapt divers, mana aia de hateri e fix puncte puncte in economia protestului, atata timp cat nu se asociaza cu altii pentru o actiune comuna si inteligenta.
