De ce nu o sibiana?
Eu te sfatuiesc sa te duci direct la Peluza Sud cu fetele tale si sa canti cu baietii de acolo. Sunt cei mai tari, nordul lui Mustata si-a pierdut notorietatea. Galeria lui e formata in special din pustime.
Nu ai nevoie de recomandarea nimanui. Cumparati bilete si intrati direct. Veti fi binevenite.
