FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sa facem pace

«12»
Melku20.04.2006 20:08

Oarecum sunt si eu in aceeasi situatie, si eu am aruncat cu pietre in Oli si chiar daca nu ne place stilul de joc de fiecare data...se pare ca este eficient,suntem cu un picior in finala UEFA si nimeni nu poate sa ia din meritul lui Oli asta...

«12»