Deci ce se va intampla acuma?...daca sondajul ramane asa voi fi banat si de pe userul asta ?
Asta e, eu imi cer scuze si inca o data, chiar daca voi fi banat o sa mai intru eu sa mai scriu civilizat, Steaua pentru mine e un drog, nici becali, nici voi, nici Azzido cu bannatul, nici Dumnezeu nu ma va opri sa scriu despre echipa mea iubita...Hai salut ![]()
