Va fi foarte greu in giulesti ca ati vazut ce a patit Dinamo dar sa nu uitam ca un egal acolo ne aduce titlul...Pai faza e ca nu jucam in giulesti cu Rapid ci pe lia manoliu, asa ca eu nu cred ca o sa ne incurce. Va fi un meci greu dar eu zic ca ii batem.
Ai dreptate scuze.Oricum e meci greu...
