FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cine e pe primul loc? Cine e pe primul loc? STEAUA eee!

«123»
_yang15.04.2006 12:04
Va fi foarte greu in giulesti ca ati vazut ce a patit Dinamo dar sa nu uitam ca un egal acolo ne aduce titlul...

Pai faza e ca nu jucam in giulesti cu Rapid ci pe lia manoliu, asa ca eu nu cred ca o sa ne incurce. Va fi un meci greu dar eu zic ca ii batem.

 

Ai dreptate scuze.Oricum e meci greu...

_yang15.04.2006 12:10
Sa-mi explice si mie, deci acum noi suntem pe primul loc fiindca avem golaveraj mai bun, dar daca ar fi fost ultima etapa castiga Dinamo datorita meciului direct?? De ce doar la sfarsit se ia meciul direct in considerare, iar acum golaverajul?? :?:

 

Pentru ca nu puteau sa zica in regulament ca dupa etapa X principalul criteriu de departajare(dupa puncte) devine meciul direct . Oricum nu am fi fost atat de bucurosi daca nu am fi avut o rasteanta unde nu cred ca putem pierde si un egal ne departajeaza si la puncte de javre!

redandblue15.04.2006 18:54

se pare ca iar avem parte de un meci dragut intre gloria lui sabau "cel care nu face blaturi" si dinamu...sti

manuela15.04.2006 19:16

E al doilea meci pe care il vad cu Dinamo...exceptand derby-ul cu Steaua...Dar cu toate golurile date de ei sunt penibili.Acum sunt iar inaintea noastra???

DTP-Ludacris15.04.2006 19:19
E al doilea meci pe care il vad cu Dinamo...exceptand derby-ul cu Steaua...Dar cu toate golurile date de ei sunt penibili.Acum sunt iar inaintea noastra???

 

din pacate :cry:

helena_steaua15.04.2006 19:41

din pacate am fost martorii unor alte magarii de-ale dinamovistilor.....oricum sa se bucure acum ca venim peste ei.....

I.N.Money15.04.2006 19:43

Si suporterii lor au remarcat circul din seara asta,bine e mult zis suporterii lor ,ca nu prea am vazut multi,dar se pare ca ceea ce numeam gluma incepe sa devina serios:Sportul se afla la numai 2 puncte in spatele nostru. :!:

alexfilip15.04.2006 19:44
E al doilea meci pe care il vad cu Dinamo...exceptand derby-ul cu Steaua...Dar cu toate golurile date de ei sunt penibili.Acum sunt iar inaintea noastra???

 

Las' ca trece! Revenim noi pe primul loc dupa ce ne jucam si cashtigam semifinala de Cupa UEFA :twisted: !

_yang15.04.2006 22:44
Si suporterii lor au remarcat circul din seara asta,bine e mult zis suporterii lor ,ca nu prea am vazut multi,dar se pare ca ceea ce numeam gluma incepe sa devina serios:Sportul se afla la numai 2 puncte in spatele nostru. :!:

 

Da da' au doua meciuri mai mult...

antonika16.04.2006 13:30

Cu doua meciuri usoare, unu ku panduri iar altu ku bakaul, n-avem kum sa nu trecem pe primu lok iar. Daka ku 2meciuri in lipsa le suflam cainilor in ceafa, cu doua meciuri in plus o sa ne basim in fata lor iar sportu o sa moara repede.

Virgil18.04.2006 18:57
... Daka ku 2meciuri in lipsa le suflam cainilor in ceafa, cu doua meciuri in plus o sa ne basim in fata lor iar sportu o sa moara repede.

 

Imi si inchipui cum o sa fie.O bubuitura strasnica,urmata aproape instantaneu de un miros persistent de oua clocite.Super ! :lol:

spre_2418.04.2006 19:55

=)) asa facem si acum.. :)) da atunci o sa puta mult mai rau si va avea efect !

winner_00718.04.2006 21:06

haideti totusi sa ne gandim ca si economia nationala va avea de castigat .Va dati seama cat surplus de gaze naturale va avea Romania?

antonika19.04.2006 06:41
haideti  totusi sa ne gandim ca si economia nationala va avea de castigat .Va dati seama cat surplus de gaze naturale va avea Romania?

 

no sa mai fim dependenti de rusi in privinta gazului natural......

Virgil25.04.2006 15:01

Cine e pe primul loc ? Cine e primul loc ?

Noi si iarasi noi !

Steaua - Farul 3 - 0 si CFR Cluj - Dinamo 1 - 0,au facut posibil acest lucru. :lol:

Bogdan4Steaua25.04.2006 15:23

Daca batem duminica pe Rapid si Dinamo pierde cu Sportul, suntem aproape sigur campioni.

Virgil25.04.2006 15:25

Noi pe Rapid o batem,dar Sportul pe Dinamo,nu prea cred.Sunt fratii Becali la mijloc si au jucatorii de la Sportul impresariati de firma lor.

Raman oricum la 6 puncte in urma noastra.

I.N.Money25.04.2006 15:46

Deja Multescu vad ca a facut scandal prin presa, ca a chemat Florin Marin multi jucatori de la Sportul pentru meciul nationalei mici cu Elvetia,Multescu sustinand ca Marin doreste sa ii oboseasca .

Bogdan4Steaua25.04.2006 15:54

Si eu cred ca Sportul nu va da totul in meciul cu Dinamo, dar sper sa ma insel.

alinush8925.04.2006 16:27

Bai baietzi voi chiar credetzi ca mai conteaza ce fac adversarele noastre??? Noi trebuie sa batem pe rapid si suntem in proportie de 85% campioni....Acest meci cu rapidul va fi o adevarata finala a campionatului, avem neaparata nevoie de victorie....desi niic un egal nu ar fi rau :wink:

alinush8925.04.2006 16:44

Vasile Turcu actionar FC Dinamo:

"Păi, acum jucătorii stau în cantonament de aproape o lună de zile. Au devenit onanişti! Cantonamentul de la Săftica e plin de reviste porno." :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

antonika25.04.2006 18:17
Vasile Turcu  actionar FC Dinamo:

"Pãi, acum jucãtorii stau în cantonament de aproape o lunã de zile. Au devenit onaniști! Cantonamentul de la Sãftica e plin de reviste porno." :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

deci sa nul intelegem gresit pe dl turcu, acele reviste sun reviste cu catai, gen 'Cainele Meu'..., numai cu 'bitches'... :lol: :lol: :lol:

IONUTZ-CIPRIAN26.04.2006 08:27

:evil: >>>Bai dupa ce ca sunt de rasul lumii,mai apare si unul din marii sefii si ii face mai de cacao,vai de p...lor ,daca au ajuns asa rau,mi se face mila de ei :lol: >>>> :twisted:

Ionutdal27.04.2006 11:16
:evil: >>>Bai dupa ce ca sunt de rasul lumii,mai apare si unul din marii sefii si ii face mai de cacao,vai de p...lor ,daca au ajuns asa rau,mi se face mila de ei :lol: >>>> :twisted:

 

Si mie .:):D:D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

«123»