Exact ce spuneam. Dinamo,Rapid,CFR au ajuns echipe de pluton.
Exact ce spuneam. Dinamo,Rapid,CFR au ajuns echipe de pluton.
Pandurii 0 - 1 FC Steaua Bucuresti
Meci cu putine goluri
dar cu Steaua castigatoare, eu personal am luat pauza sau final x
sa le dea cineva cate o vodka lui nikolici si matei, poate isi revin
Asa ceva n-am mai vazut de mult ! Matei e un nou transfer marca MM din categoria Elton sau a portarilor precum Carlos sau brazilianul invizibil.
Totusi cu 4 jucatori in minus Steaua au facut un meci foate bun ![]()
O fi beat si Reghe de a facut acest prim 11, cine stie ce e in sticelele de apa ![]()
Tudor arbitreaza clar ca un prost, la Chpciu a fost simulare dar unde se vede arbitrajul lui Tudor ca e aiurea e la hentzuri, la Chipciu clar nu se da si se da la Martinovici care avea mana langa corp. Si mai sunt si faulturi in atac inventate ca cel al lui Adi Popa la o normala protejare.
Nu cred ca si-au revenit complet din betie cei 2 jucatori de la Steaua, atatea luft-uri nu poti sa vezi decat dupa o betie, prima repriza slaba pentru Steaua sa speram ca face niste schimbari la pauza si jucam altceva la repriza secunda. ![]()
Matei vine dupa 1 an de accidentare. E al doilea lui meci ca titular de la venirea la Steaua in campionat, primul fiind acum 14 luni. Trebuie rabdare cu el.
Matei vine dupa 1 an de accidentare. E al doilea lui meci ca titular de la venirea la Steaua in campionat, primul fiind acum 14 luni. Trebuie rabdare cu el.
O ideie ar fi de exemplu să intre cand e pregatit
Matei si Nikoloc joaca prost ca deh , nu poti sa bei ca neam prostu si sa joci si fotbal la potential maxim.
Matei de cand a venit la Steaua nu a fost niciodata pregatit 100% . Eu sunt de parere ca poate mai mult . Acum ramane sa vedem daca rezista si el mai mult de o saptamana fara sa se accidenteze .
Matei vine dupa 1 an de accidentare. E al doilea lui meci ca titular de la venirea la Steaua in campionat, primul fiind acum 14 luni. Trebuie rabdare cu el.
Si el ca un fotbalist care nu a mai jucat de 14 luni se recupereaza cu suta de vodka pana pe la 5 dimineata. Eu nu ii dau sanse de revenire, s-au dus sansele lui de fotbalist cand s-a vazut in Bucuresti. Eu mi-as dori sa-si revina, l-am vazut inainte de accidentare si mi-a placut ca joc.
E tanar, doar n-o sa-si piarda 1-2 nopti de pauza cat are libere pe luna stand in casa. Eu nu vad mare problema ca un fotbalist sa stea pana la 5 dimineata in club o data pe luna daca a doua zi are liber. Au si ei nevoie de distractie ca te saturi sa stai numa' in cantonament.
Nikolic e lemn , are "tehnica" lui Inzaghi , din pacate nu si intuitia acestuia.