Sincer eu l-as da in orice moment pe fecali pt porumboiu .. nu de alta , dar vacarul isi doreste performanta ! si a facut performanta in 8 ani de cand a preluat vasluiul .. ganditi va ca a tinut jucatori cu salariu de jumatate de milion .. a avut Steaua asa ceva?
In fine , eu tot sper ca poate poate s-or trezi niste arabi sa cumpere Steaua din plictiseala si tot din plictiseala sa bage 50 de milioane anual ... Nu vad alta modalitate ca becali sa plece ! ![]()
