Nici unul, dintre cei 3, nu are ce cauta la Steaua! Olah este la jumatate din valoarea lui Ogararu sau Balan, Caramarin poate veni cel mult ca rezerva, iar de Coman nici nu vreau sa aud. Trebuie sa ne orientam spre jucatori straini care ar putea aduce un plus de profesionalism. Singurul jucator roman (transferabil) care ar avea, sigur, loc la Steaua este Cocis. Din tara imi mai place Lazar si ar mai fi Mazilu, dar as prefera un atacant brazilian (nu spunea GG ca vrea neaparat un brazilian?) - aproape toate echipele mari ale Europei au cel putin un brazilian.

