Dupa ce 3 dintre jucatorii Timisoarei ce au evoluat in trecut sub comanda antrenorului nostru au fost exclusi din lot, au aparut zvonuri conform carora acestia ar fi doriti de 'taticul Oli' la Steaua.Acestia sunt : Gabriel Caramarin, Adrian Olah si Gigel Coman.
Cred ca singurul care ar merita sa joace la noi ar fi Caramarin, Coman mi se pare prea recalcitrant, iar Olah nu e constant in evolutii.Si mai mult decat atat, decat sa fie adusi cei 3 la Steaua, prefer sa fie adus un jucator din strainatate serios si disciplinat.
