deja e un offtopic cat casa poporului aici...
de la revenirea lui Victoras la cat de bine sau nu se incarca un site de ziar e cale lunga....
=))))))))))))))))))))) eram f suparat si Steaua ma face mereu sa ma bucur..si am citit asta a ta si am ras in hohote=)))) !! sa revenim...ar fii o solutie cum sa mai zis..Iacob in prima repriza..si Cristea in ce-a da 2a cand sunt obositi fundasii lui middlesbourgh..si pana atunci alearga Dica...ca ati vazut ce conditie are:> !!
