Iacob:"S-ar putea sa joc in returul cu Boro"
Invitat la emsiunea lui Ovidiu Ioanitoaia de la Europa FM, atacantul Stelei Victoras Iacob a declarat:"S-ar putea sa reintru in returul cu Middlesbrough""Inainte de a vedea meciul dintre Middlesbrough si Basel, consideram ca echipa engleza este mai accesibila. Insa, dupa acest meci, mi-am schimbat parerea.""Am vazut returul cu Rapid din pat si mi-a parut rau ca nu eram pe teren."
Cred ca ar fi un lucru benefic pentru Steaua sa revina Victoras.Avem nevoie de el, pentru ca se stie, englezii sunt jucatori care se bazeaza pe forta si Iacob are un fizic impresionant.Pe de alta parte, cred ca accidentarea l-a scos oarecum din forma pe care o detinea la inceputul returului si nu stiu daca ar putea face fata unui meci de asemenea calibru.Ma bazez pe priceperea doctorilor echipei si pe inspiratia lui Oli.
