FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cei mai prosti comentatori

«12»
radooku_steaua29.04.2006 20:01

dupa meciul de azi dintre Dinamo si sportul poti sa il treci pe baleanu pe lista neagra... va urma...

***alex***29.04.2006 20:05

Baleanu era demult pe lista neagra, in capul ei.

antonika30.04.2006 20:24

la meciu din seara asa nu am putut asculta comentariile celor de la TVR1.. zicand ca Steaua ar trebui sa invete din cum se apara cioropinele... aceste comentarii nusi au locul si a fost un gest nasol din partea lui Emil Gradinescu

I.N.Money30.04.2006 23:31

A fost dur cu jucatorii Stelei,a fost o faza in care s-a luat de Bostina care a preferat sa traga de la 35 de m total aiurea in loc sa centreze in careu,unde se aflau 5 stelisti.In unele momente are si el dreptate.

Motanu D30.04.2006 23:34

Nu e vina comentatorului ca noi am jucat prost. Hai ca incepem sa gasim scuze si explicatii demne de Mircea Lucescu sau Florin Marin !

«12»