Care credeti ca sunt cei mai prosti comentatori sau cei care fac cele mai multe gafe? sincer..mie imi place cum comenteaza cei din Liga Campionilor....io opusul lor cred ca sunt cei de la National TV .....sunt niste catastrofe...mai ales urecheatu' ala de Tudor Samuila
