Da dar pana la urma ramane o ja-vra si pana nu ii da un pumn lui Borcea si vine la Steaua si il bate pe zicu si alexa pentru fitzele lor de "mari fotbalisti" nu o sa am incredere in el
acum pentru mine la Dinamo singurul jucator care merita respectat e Petre care am auzit ca vrea sa refuze reinoirea contractului cu Dinamo.Poate vine la Steaua(mai vrea si el in cupele europene) :wink:
