FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gestul lui Niculescu

«12»
winner_00712.04.2006 06:43

Da dar pana la urma ramane o ja-vra si pana nu ii da un pumn lui Borcea si vine la Steaua si il bate pe zicu si alexa pentru fitzele lor de "mari fotbalisti" nu o sa am incredere in el

acum pentru mine la Dinamo singurul jucator care merita respectat e Petre care am auzit ca vrea sa refuze reinoirea contractului cu Dinamo.Poate vine la Steaua(mai vrea si el in cupele europene) :wink:

i0nutz8312.04.2006 07:04

Nu cred ca trebuie sa il bagam atat de mult in seama.. Salutam gestul, dar atat!

axl2313.04.2006 08:10

mda, daca as sti cum as schimba titlul topicului in "gestul lui Niculescu". mi-a trecut exuberanta aia de moment dar ramane o fapta frumoasa si de apreciat. cat de acuzele care i se aduc lui Niculescu, oricat de adevarate ar fi(nu bag in seama pe cele rasiste) nu ii anuleaza gestul, ba chiar i-l evidentiaza. si-a calcat pe inima, dar si-a calcat pe inima pentru Steaua, ceea ce pentru mine inseamna mult.

cristian01413.04.2006 11:27

Parsiv si atat. :wink:

axl2313.04.2006 12:35

hei, cine a facut smecheria asta? cine a schimbat titlul si cum? oricum, merci.

korynna13.04.2006 20:48

nu a zis nimeni k trebuie admirat el k persoana...era vb despre gestul lui... :roll:

Alex_steaua4ever13.04.2006 20:51

da .. gestul a fost frumos..da tot javra ramane:D

korynna13.04.2006 21:13

normal :D

Ionutdal13.04.2006 22:04

Parsiv , javra --- noaptea prin cluburi . Gest facut ca sa-si impresioneze iubita ...

Bogdan4Steaua14.04.2006 01:00
hei, cine a facut smecheria asta? cine a schimbat titlul si cum? oricum, merci.

 

Eu l-am schimbat. Puteai sa il schimbi si tu: dadeai edit la primul mesaj(pentru ca esti initiatorul topic-ului) si modificai titlul. Simplu de tot. :wink:

drlv8518.04.2006 12:33

Sa-si impresioneze potaile lui cu gesturile sale...nu pot sa concep ca a zis`o din suflet pe asta cu Succes Steaua...hai ba...oameni suntem...prin sferturi optimi si ce-am avut inainte totzi vroiau sa vada Steaua batuta si eventaul rapidu mai departe...mai ales dintre potai...ash k...Pishulescule scuteste-ma...latra la alt autocar!

spre_2418.04.2006 12:47

el a facut gestu asta ca sa vada lumea ca nu sunt dusmaniosi..sau ceva de genu..

korynna18.04.2006 15:01

pana la urma conteaza k l-a facut...

«12»