mi s-a parut extraordinar gestul facut de Niculescu dupa meci. a oprit autocarul Stelei si i-a felicitat pe baieti pentru parcursul in UEFA. din nou, extraordinar.
mi s-a parut extraordinar gestul facut de Niculescu dupa meci. a oprit autocarul Stelei si i-a felicitat pe baieti pentru parcursul in UEFA. din nou, extraordinar.
respectabil! doar atat (cu toate ca e varumeo) ![]()
bravo lui...pacat ca numai el a facut-o...
daca facea borcica gestul asta ...!!!
da, asta chiar ca era ceva EXTRAORDINAR.
Un gest extraordinar al lui Niculescu putea fi sa-i dea o palma lu alexa pt felul in care stie "sa joace"!
Asta ca a intrat in autocarul Stelei...a vrut si el sa se simta fotbalist in adevaratul sens al cuvantului!
Niculescu e un jeg. Nu va lasati pacaliti. E un om fas care te face cand nu te astepti. Ce putem astepta de fapt de la un tzigan oltean?
Mai, io cred ca a facut-o mai mult de ochii lumii, ca sa "dea bine", dar oricum, asta dovedeste ca nu e un incuiat ca Borcea care zice ca a plans in '86... respect din pct asta de vedere...
(ar trebui sa-i transferam piciorul drept la Steaua...)
n-ai sa vezi niciodata asa ceva din partea luidaca facea borcica gestul asta ...!!!
Asta ca a intrat in autocarul Stelei...a vrut si el sa se simta fotbalist in adevaratul sens al cuvantului!
poate el totusi vrea sa joace in CL si cum Steaua are probleme cu atacul , poate se pregateste de un transfer 8O .
si eu cred ca a urmarit ceva.Pentru ca in timpul meciului a avut o intrare care nu a fost sanctionata la Mirel demna de "Local Combat"
.
no comment de Niculescu. pt mine e doar o javra.
ANTI-Dinamo!!!!!!
chiar dak a fost de ochii lumii totusi e un gest admirabil si astfel de gesturi ar trebui sa fie mai des intalnite macar intre jucatori!nu cred k i-a fost nici lui usor sa isi calce pe inima si sa faca asta.cred k ar trebui apreciat acest lucru
Bah ma minunez ce prostii puteti sa ziceti!!! Niculescu???? ala e un tzigan, e un prefacut ala uraste Steaua mai mult decat isi iubeste prietena...
Nu va lasati inselati...
De la Dinamo doar pe Fl.Petre il respect si asta din diferite motive....
ce azeti fratilor cu tiganii....ce daca e tigan...Banel nu e?..nu are nici o legatura cu fotbalul....nu zic ca tre' respectat prea mult dar
...Nu stiu de unde treaba asta cu tiganii in fotbal...Dumnezeu ne-a facut egali....hai sa le zicem doar jav-re(nu ma lasa sa scriu asa simplu)
si ciori*..ok? :wink:
Eu zic ca a fost un gest simplu,necalculat,neasteptat.Asa i-a dictat lui constiinta sau poate fi rezultatul unei simple intamplari.Cert e ca a dat bine imaginii lui de om si de fotbalist.
A fost un gest frumos,singular,care-i face cinste.Bravo lui ! Dar poate ca bravo si Dianei Munteanu,care din cate stiu e stelista si probabil a influentat indirect gestul lui Niculescu.
Ceea ce ar insemna ca a fost un omagiu adus Dianei.
Incurcate sunt caile Domnului. :lol:
Bah ma minunez ce prostii puteti sa ziceti!!! Niculescu???? ala e un tzigan, e un prefacut ala uraste Steaua mai mult decat isi iubeste prietena...
Nu va lasati inselati...
De la Dinamo doar pe Fl.Petre il respect si asta din diferite motive....
Adevarul e ca de la Dinamo doar Florentin Petre merita respectat, insa chiar daca uraste Steaua atat cat isi iubeste prietena, este de aplaudat.
BRAVO!
La anul jucam cu Dinamo in finala Champions League!
se pare ca exista ceva minte si respect la Dinamo pana la urma, chiar daca e doar de la 2 jucatori, Niculescu si Petre..... la an sa ne intalnim in Supercupa Europei, spre Mobnte Carlo
:evil: >>>>Ce pot sa spun despre subiectul asta este faputl ca a facut un gest bine venit insa..... pacat ca este "caine"!!>>> :twisted:
:evil: >>>>Ce pot sa spun despre subiectul asta este faputl ca a facut un gest bine venit insa..... pacat ca este ""caine""!!>>> :twisted:
AI DREPTATE!
DE CE MAI FEFUZAT DE PE MESS!?
gestul lui nicoiescu e vrajeala stricata, daca alexa ar fi fost in locul lui asi mai fi crezut dar asa...
Bravo lui pentru acest gest, insa nu m-a impresionat prea mult. Tot rivalul nostru ramane.
Niculescu e un jeg. Nu va lasati pacaliti. E un om fas care te face cand nu te astepti. Ce putem astepta de fapt de la un tzigan oltean?
ai dreptate...dar mai multa dreptate are cine a spus ca de fapt avrut sa se simta fotbalist
sincer, parerea mea (si de ce nu, si o propunere) e ca titlul topicului ar trebui schimbat, macar indepartat acel superlativ... imi sustin parerea ca a fost doar o manevra de imagine, o chestie comerciala
bah fratilor ala e un mare prefacut... se vede ca ii roade invidia pe javre. :lol:
Mai tineti minte caracterizarea pe care un alt Claudiu, Raducanu, i-a facut-o lui Niculescu ?!