FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gestul lui Niculescu

«12»
axl2310.04.2006 17:07

mi s-a parut extraordinar gestul facut de Niculescu dupa meci. a oprit autocarul Stelei si i-a felicitat pe baieti pentru parcursul in UEFA. din nou, extraordinar.

bodanelu10.04.2006 17:12

respectabil! doar atat (cu toate ca e varumeo) :P

dbd10.04.2006 17:17

bravo lui...pacat ca numai el a facut-o...

redandblue10.04.2006 17:19

daca facea borcica gestul asta ...!!!

axl2310.04.2006 17:20

da, asta chiar ca era ceva EXTRAORDINAR.

radoi8610.04.2006 17:52

Un gest extraordinar al lui Niculescu putea fi sa-i dea o palma lu alexa pt felul in care stie "sa joace"!

Asta ca a intrat in autocarul Stelei...a vrut si el sa se simta fotbalist in adevaratul sens al cuvantului!

Ramon Sanchez Pizjuan10.04.2006 18:55

Niculescu e un jeg. Nu va lasati pacaliti. E un om fas care te face cand nu te astepti. Ce putem astepta de fapt de la un tzigan oltean?

weeezer_2010.04.2006 19:53

Mai, io cred ca a facut-o mai mult de ochii lumii, ca sa "dea bine", dar oricum, asta dovedeste ca nu e un incuiat ca Borcea care zice ca a plans in '86... respect din pct asta de vedere...

(ar trebui sa-i transferam piciorul drept la Steaua...)

felix4you200210.04.2006 20:13
daca facea borcica gestul asta ...!!!
n-ai sa vezi niciodata asa ceva din partea lui :D :lol:
alsign10.04.2006 20:47
Asta ca a intrat in autocarul Stelei...a vrut si el sa se simta fotbalist in adevaratul sens al cuvantului!

 

poate el totusi vrea sa joace in CL si cum Steaua are probleme cu atacul , poate se pregateste de un transfer 8O .

 

si eu cred ca a urmarit ceva.Pentru ca in timpul meciului a avut o intrare care nu a fost sanctionata la Mirel demna de "Local Combat" :) .

bijoux_bz10.04.2006 20:57

no comment de Niculescu. pt mine e doar o javra.

ANTI-Dinamo!!!!!!

korynna10.04.2006 23:15

chiar dak a fost de ochii lumii totusi e un gest admirabil si astfel de gesturi ar trebui sa fie mai des intalnite macar intre jucatori!nu cred k i-a fost nici lui usor sa isi calce pe inima si sa faca asta.cred k ar trebui apreciat acest lucru

SteauaToronto11.04.2006 01:13

Bah ma minunez ce prostii puteti sa ziceti!!! Niculescu???? ala e un tzigan, e un prefacut ala uraste Steaua mai mult decat isi iubeste prietena...

 

Nu va lasati inselati...

 

De la Dinamo doar pe Fl.Petre il respect si asta din diferite motive....

adriancostin8311.04.2006 05:15

ce azeti fratilor cu tiganii....ce daca e tigan...Banel nu e?..nu are nici o legatura cu fotbalul....nu zic ca tre' respectat prea mult dar :P ...Nu stiu de unde treaba asta cu tiganii in fotbal...Dumnezeu ne-a facut egali....hai sa le zicem doar jav-re(nu ma lasa sa scriu asa simplu) :P si ciori*..ok? :wink:

Virgil11.04.2006 05:49

Eu zic ca a fost un gest simplu,necalculat,neasteptat.Asa i-a dictat lui constiinta sau poate fi rezultatul unei simple intamplari.Cert e ca a dat bine imaginii lui de om si de fotbalist.

 

A fost un gest frumos,singular,care-i face cinste.Bravo lui ! Dar poate ca bravo si Dianei Munteanu,care din cate stiu e stelista si probabil a influentat indirect gestul lui Niculescu.

Ceea ce ar insemna ca a fost un omagiu adus Dianei.

 

Incurcate sunt caile Domnului. :lol:

Papp11.04.2006 08:44
Bah ma minunez ce prostii puteti sa ziceti!!! Niculescu???? ala e un tzigan, e un prefacut ala uraste Steaua mai mult decat isi iubeste prietena...

 

Nu va lasati inselati...

 

De la Dinamo doar pe Fl.Petre il respect si asta din diferite motive....

 

Adevarul e ca de la Dinamo doar Florentin Petre merita respectat, insa chiar daca uraste Steaua atat cat isi iubeste prietena, este de aplaudat.

BRAVO!

La anul jucam cu Dinamo in finala Champions League!

antonika11.04.2006 08:48

se pare ca exista ceva minte si respect la Dinamo pana la urma, chiar daca e doar de la 2 jucatori, Niculescu si Petre..... la an sa ne intalnim in Supercupa Europei, spre Mobnte Carlo

IONUTZ-CIPRIAN11.04.2006 10:01

:evil: >>>>Ce pot sa spun despre subiectul asta este faputl ca a facut un gest bine venit insa..... pacat ca este "caine"!!>>> :twisted:

Papp11.04.2006 10:03
:evil: >>>>Ce pot sa spun despre subiectul asta este faputl ca  a facut un gest bine venit insa..... pacat ca este ""caine""!!>>> :twisted:

 

AI DREPTATE!

DE CE MAI FEFUZAT DE PE MESS!?

STARforce11.04.2006 12:36

gestul lui nicoiescu e vrajeala stricata, daca alexa ar fi fost in locul lui asi mai fi crezut dar asa...

Bogdan4Steaua11.04.2006 12:56

Bravo lui pentru acest gest, insa nu m-a impresionat prea mult. Tot rivalul nostru ramane.

poisonsnakebite200211.04.2006 14:11
Niculescu e un jeg. Nu va lasati pacaliti. E un om fas care te face cand nu te astepti. Ce putem astepta de fapt de la un tzigan oltean?

 

ai dreptate...dar mai multa dreptate are cine a spus ca de fapt avrut sa se simta fotbalist

weeezer_2011.04.2006 14:53

sincer, parerea mea (si de ce nu, si o propunere) e ca titlul topicului ar trebui schimbat, macar indepartat acel superlativ... imi sustin parerea ca a fost doar o manevra de imagine, o chestie comerciala

strider11.04.2006 20:43

bah fratilor ala e un mare prefacut... se vede ca ii roade invidia pe javre. :lol:

Motanu D12.04.2006 05:02

Mai tineti minte caracterizarea pe care un alt Claudiu, Raducanu, i-a facut-o lui Niculescu ?!

«12»