Am facut analiza ca sa arat de ce nu e bine cu gei gei la Steaua. Ca doar nu eu l-am pus pe Reghe antrenor. Sau asta credeti voi? V-a zis cumva ciobanul ca l-a numit pe reghe antrenor dupa ce a vorbit cu mine? Dada da, va spun eu ca v-a mintit. L-a pus el antrenor, desi nu merita, el fiind recomandat doar de... completati linia punctata daca stiti raspunsul.
Ma doare fix in cot de rezultate. Repet pentru ultima data, ca sa intelegi tu si cei care s-ar putea sa gandeasca ca tine. Ceea ce am spus mai sus, am spus pentru a arata ca ciobanul trebuie sa plece. Cat el va fi la echipa, Steaua va avea doar antrenori marionete. Si asta va fi rau atat pentru Steaua cat si pentru voi, iubitorii de rezultate. Sper ca intelegeti. Daca nu, asta e.
