FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cat timp ii mai dati lui Reghe la Steaua?

«12»
cheloo9814.08.2012 10:35

Va sta pana la prima infrangere in campionat la diferenta de 2 3 goluri.Las ca vine Stoichiguardiola

Danut_UTD14.08.2012 11:12

@cheloo98, ai vrut sa zici slughita , nu ? :))

cheloo9814.08.2012 11:37

Da,nu stii ca era moda asta cand iam batut pe catelusi toata lumea zicea JOACA Steaua ZICI CAI Barcelona SI Stoichita ZICI CAI GUARDIOLA.Sclavu sa dus la Sheriff Tiraspol

iNsTiGaToR14.08.2012 11:52

@cheloo98 daca il respecti macar putin pe cel al carui nume ti l-ai pus aici...scrie corect dpdv gramatical.

 

 

ON: Eu zic ca Reghe va sta pana in iarna. A reusit sa-l gadile foarte bine pe JJ, lucru foarte vizibil pana acum ( Jupan Cacareaza nu s-a luat deloc de Reghe de cand a inceput campionatul )

cheloo9814.08.2012 12:12

Da ai dreptate am scris gresit,esti fan Parazitii??

iNsTiGaToR14.08.2012 12:18

Cat despre Stoichizda, cred ca sezonul asta n-o sa-l mai vedem la Steaua.

 

Da ai dreptate am scris gresit,esti fan Parazitii??

Da

ebonyc14.08.2012 14:28

Dupa meciul pierdut in deplasare la lituanieni va fi dat afara.

iNsTiGaToR14.08.2012 14:32

N-o sa piarda la lituanieni.

Adrian9414.08.2012 16:30

Salut sunt un membru nou imi pare bine sa fiu printre voi, problema la echipa este atacul unde ne putem baza doar pe rusescu (salvatorul aproape meci de meci) avem nevoie de 2 3 atacanti care sa nu rateze si sa inscrie la ori ce faza de gol asta e lipsul mare la echipa plus ca nea Gigi din apararea i-a vandut Iliev ,Geraldo care aveau cat de cat siguranta mai buna de cum e acuma plus ca ne-ar trebui un om de creatie un mijlocas ofensiv care sa creeze faze periculoase de atac. Sa revin la subiect Reghe nu are momentat zilele numarate dar daca nu ajunge in grupe si in campionat pierde primele 3 locuri sa zic se cam anunta probleme. Sa speram ca vom avea curand o echip ca in 2006 dor imi este sa vad o Steaua ca si cum era atunci.

edynho14.08.2012 17:09

Intrebarea e ? A fost antrenor vreodata ca sa fie dat afara?

_Answer_14.08.2012 18:14

A spus-o omul cu gura lui la investire: daca nu face treaba in 6 luni pleaca singur. Daca nu ma insel a venit in Iunie.

 

Do the math yourselves!

emil8629.08.2012 14:36

Cred ca il prinde paltonul... Sa vedem ce va juca Steaua in meciurile ce urmeaza impotriva echipelor mari..

Lari30.08.2012 23:49

Nu va e, mah, rusine, sa fiti atat de ipocriti? Faceti topice d-astea si votati pe dos...

SONDAJ.jpg

«12»