FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

F.C. Steaua - F.C. ''U'' Cluj 5-1 (1-0)

«12»
drvladyk06.08.2012 17:46

eu zic sa iesi in piata de pe acum, sa prinzi primu'loc

SirBlack06.08.2012 18:04
eu zic sa iesi in piata de pe acum, sa prinzi primu'loc

 

Eram sarcastic....

Lays06.08.2012 19:09
"Sunt fericit pentru ca revin dupa mult timp la ceea ce a spus Mihai Viteazu, asta e Steaua ce o pohtesc eu. Fara niciun fel de lauda si cu putin subiectivism, la ora asta echipa nationala a Romaniei este la Steaua, cu 2-3 modificari: fundas dreapta si probabil atacant de careu, Marius Niculae.

Rusescu e cel mai bun atacant, nu de careu, e cel mai bun al doilea atacant.

Observ ca a invatat maimuta un cuvant nou. Good monkey, yes, good gorilla. Who wants a banana? You want a banana!

drvladyk06.08.2012 19:16
Eram sarcastic....

 

ma scuzi e tarziu ma prind mai greu:P

iNsTiGaToR06.08.2012 20:00

Ma asteptam la mai multe goluri. Da cred ca batea la ochi.

Se pare ca Reghe o arde pe Prodanca si la fotbal si in dormitor.

«12»