06.08.2012 17:46
eu zic sa iesi in piata de pe acum, sa prinzi primu'loc
eu zic sa iesi in piata de pe acum, sa prinzi primu'loc
eu zic sa iesi in piata de pe acum, sa prinzi primu'loc
Eram sarcastic....
"Sunt fericit pentru ca revin dupa mult timp la ceea ce a spus Mihai Viteazu, asta e Steaua ce o pohtesc eu. Fara niciun fel de lauda si cu putin subiectivism, la ora asta echipa nationala a Romaniei este la Steaua, cu 2-3 modificari: fundas dreapta si probabil atacant de careu, Marius Niculae.Rusescu e cel mai bun atacant, nu de careu, e cel mai bun al doilea atacant.
Observ ca a invatat maimuta un cuvant nou. Good monkey, yes, good gorilla. Who wants a banana? You want a banana!
Eram sarcastic....
ma scuzi e tarziu ma prind mai greu:P
Ma asteptam la mai multe goluri. Da cred ca batea la ochi.
Se pare ca Reghe o arde pe Prodanca si la fotbal si in dormitor.