Mai trag o speranta cu Silva si Nasri, Cahill si Ramires la Chelsea nu mi-au jucat.
Inceput dezamagitor.
Ati vazut ''dream-team-ul'' din ce ''saraci'' este format...
Vedem ce dream-team e la sfarsitu etapei.
Si la mine nu mi-au jucat Modric,Essien si vad ca Ferdinand e incert. Slab inceput am.
Dar il am pe Riise in dream-team ![]()


