Frati stelisti,
eu prefaram sa ia oricine campionatul in locul lui ne-a Gigi si iata ca dorinta mi s-a indeplinit!
Uite ca pastorul ne-a Gigi, cruciatul branzei si al casului de oaie, precum si oile sale nu vor avea ocazia nici in acest an sa serbeze in cunoscutul lor stil manelist cel de-al treilea titlu, pe care din motive necunoscute mie ei il denumesc ca "titlul 24".
As mai avea o rugaminte la Zamolxe: fa de asa natura, Zeu Dacic, ca acest pitecantrop sa o ia pe coaja de la bozgori cu un scor atat de mare, incat ne-a Gigi sa faca atac de apoplexie si sa dea ortul popii; iar daca nu reusesti acum, poate ii dai minte vreunui alegator sa il trimita pe taramul celalalt in plina campanie electorala, in timpul slujbei pentru cruce si pentru Bucuresti, cu alte cuvinte fa de asa natura incat psihopatul care se viseaza intruparea sf. Gheorghe sa aiba ocazia cat mai repede sa se lupte cu balaurul, bla bla bla, bla bla bla...
