Nu trebuia sa stergeti postarile lui Toronto, chiar daca l-ati fi banat.
Omul s-a purtat normal.
Ca sa ii raspund, ca probabil va mai citi, chiar daca nu va scrie, EU NU AM INCETAT NICIODATA SA FIU STELIST!
Sunt si voi fi stelist pana in maduva oaselor. De aia nu ma voi da batut pana cand jegul becalii va fi mort si ingropat si cat mai departe de Steaua.
dinam0 e adversarul traditional al Stelei, ok. Asta e la fotbal.
In ceea ce priveste viata Stelei, dusmanul ei e becalii. Bagati-va ata in cap. Cat timp traieste asta, Stelei nu-i va fi bine.
Azi a batut pe dinam0, maine o sa se faca de rusine pentru ca oaia albaneza va decide ca mai bine vinde meciul decat sa joace pe bune. Ganditi-va un pic la asta inainte sa va puneti in pat in seara asta.
Pe langa bucuriile care vin de la victoria impotriva rivalelor, ganditi-va un pic si la asta!