FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua Bucuresti - Petrolul Ploiesti 2-1 (1-1)

«12»
blindica29.04.2012 20:35
steauafc_mic.gif V petrolul_small.gif
CristianSN730.04.2012 06:09

Batem lejer fularultras steagro

AlEcSs9330.04.2012 11:57

Batem cu 2-0 :D daca jucam bine i batem :D:steagcruce:

 

gio_stgloria30.04.2012 12:52

De unde atat optimism ? Mai lasati bai nene televizoarele alea.

Liviu: VPM30.04.2012 16:50

bate Steaua ca nu sunt sanatosi.

ROhooligan30.04.2012 18:06
:drunk:
mountytoma30.04.2012 19:58

la petrolul antreneaza multescu? ala care a castigat cu Ceahlaul in Ghencea cu 3-1? ma duc sa pariez pe petrolul. cruciatii lui Behaila au castigat deja meciul asta, ei se gandesc la titlu, nu la urmatorul meci, care trebuie castigat...

blindica30.04.2012 22:06

Atentie cu optimismul!

 

Vine Petrolul, astia au boala naturala pe capitala. Vin cu suporteri?

 

Multescu antreneaza cam 1-2 echipe pe an, are un bogat trecut dinamovist, echipa gazda de la acest meci a pierdut partida din tur.

*Alecs*30.04.2012 22:08

Daca vin iar toti rasi in cap, e groasa!!!

Korado01.05.2012 06:36

Please hook me up with Stoichita's phone No. I would like to hint him witch player to use :)

Acuma nu pe bune , 1-2 scor corect.

kid4dia03.05.2012 07:03

minim 150-0 , la pauza..

 

P.S. 1-2 !

 

 

mrnmarius03.05.2012 08:19

E greu cu petrolistii. Eu zic un 1-0 gol Rusescu.

steaua-no103.05.2012 10:07
E greu cu petrolistii. Eu zic un 1-0 gol Rusescu.

mult mai greu e cu voi, oile.

red&blue_boy03.05.2012 10:54

Eu spun ca n-avem ce pierde, sa jucam relaxat, fara presiune. Locul 5 ni-e asigurat, nu ne mai ajunge Otelul sau U Cluj . Europa League here we come ! :)D

SuperstaR1803.05.2012 11:13

Nu conteaza scorul, nnuie lu' Petrolu' !

Kellerman03.05.2012 11:24
De unde atat optimism ? Mai lasati bai nene televizoarele alea.

 

 

e pe dolce, deci vor lasa televizorul. :)

Stryker03.05.2012 11:51

Petrolul e o echipa schimbata aproape total fata de cea din tur, au multi jucatori noi, au un antrenor nou si in mod cert joaca mai bine decat in prima parte a campionatului.

 

Lupii au deja 8 partide consecutive in care au punctat, Steaua are 5 partide consecutive in care a incasat macar un gol ... deci ar fi oarecum de asteptat un gol al oaspetiilor in acest meci.

 

In plus Petrolul s-au aparat destul de bine in ultimile 5 meciuri, cand au incasat maxim un gol pe meci, e drept ca au jucat cu Mioveni sau Brasov dar au intalnit si pe CFR si dinam0.

 

Steaua are dupa statitica cea mai buna aparare din Liga 1, a incasat maxim un gol pe meci in ultimele 10 partide, insa in ultimele 5 din acestea, a primit de fiecare data gol in urma unor greseli destul de clare in defensiva. Un oarecare paradox al fotbalului.

 

Petrolul pare in mod cert o echipa care poate pune probleme in Ghencea in aceasta seara, atacul lor merge destul de bine, aparare este destul de buna. Steaua va trebui sa munceasca serios pentru toate cele 3 puncte in acest meci.

 

Pronostic : marcheaza ambele, asta bineinteles, daca nu face Hamu o partida mare la "revenirea" in Ghencea.

Razvypitesti03.05.2012 12:17

nu stiu cine va castiga, dar sigur Hamza Younes va marca.

ebonyc03.05.2012 13:18
Batem cu 2-0 :D daca jucam bine i batem :D:steagcruce:

 

Gata, va da Jiji bani sa intrati si pe teren?

matican03.05.2012 16:41
Razvypitesti03.05.2012 17:01

v-am zis io

Kapetan0s03.05.2012 17:01

tiki-taka barcelonaa tiki taka Barcelona cu asa joc vom castiga un campionat de pastele cailor :chair:

L.E.: Sa ii spuna cineva lui Florin Costea ca nu e singur in echipa :rolleyes:

optarul03.05.2012 17:03

parca il aud pe Stoichita dupa meci "la fel ca in partida cu Vaslui, am primit gol la o faza ce nu anunta nimic!"

ebonyc03.05.2012 18:02

Mi se pare mie sau transmisia e de o mie de ori mai buna ca pe Gigisport/Ghiulsepe/Antena0?

blindica03.05.2012 18:11

Parerea mea este ca ti se pare. :yes: Poate daca zici de ultimele doua, dar prima sigur e peste.

«12»