FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

F.C. Rapid Bucuresti - F.C. Steaua Bucuresti 1-1 (1-1)

«123»
andyzagora197728.04.2012 00:08
pentru cine isi mai aduce aminte de cantecu asta :D : "Umblati pe strazi,si maturati,seminte de pe jos mancati,sunteti burtosi,libidinosi,sunteti tigani si paduchiosi.Nu aveti case si nici ce manca,in Romania asta va e soarta,o sa va strangem pe toti la un loc,turnam benzina si apoi va dam foc.Scoateti benzina,si motorina,sa dam foc sa arda giulestina !" WHITE AND PROUD! :steag_cruce_invers:

SALUT. SUNT NOU PE ACEST SITE. DAR AM CITIT CE AI SCRIS SI MI-A PLACUT IN MOD DEOSEBIT. MARTURISESC(CU JENA) CA NU CUNOSTEAM ACEST CANTEC. DAR ESTE GENIAL! IAR PENTRU ASTA , ITI MULTUMESC. HAI Steaua!!!

cheloo9828.04.2012 10:06

Va fi un meci foarte greu cu cioroi(pot sa le zic asa sau discriminez)eu merg pe un egal sau o victorie minima a Stelei desi va fi foarte greu tigani sunt in forma buna :steagcruce: VPM Fecali

S.S.Lazio28.04.2012 14:56
Va fi un meci foarte greu cu cioroi(pot sa le zic asa sau discriminez)eu merg pe un egal sau o victorie minima a Stelei desi va fi foarte greu tigani sunt in forma buna :steagcruce: VPM Fecali

 

:ce_oameni:

Korado28.04.2012 20:20

Nu prea vad cine sa marcheze la Steaua , in plus mai este si Stoichita antrenor ultima data parca am luat 5 bucati cu el pe banca.

cristian01428.04.2012 23:27
cetatene din giulesti cand te speli sarbatoresti! multa **** si toate cele bune.

 

Mi-ai facut ziua!

vevebr29.04.2012 00:34

Va fi un meci foarte greu cu cioroi(pot sa le zic asa sau discriminez)eu merg pe un egal sau o victorie minima a Stelei desi va fi foarte greu tigani sunt in forma buna :steagcruce: VPM Fecali

 

vrei sa spui " cioroii " si " tiganii " !!! degeaba radem de ei, ca nu suntem departe...

 

 

Korado29.04.2012 06:25

 

vrei sa spui " cioroii " si " tiganii " !!! degeaba radem de ei, ca nu suntem departe...

 

 

Nu stiu cati au fost pe stadion in ultimul timp sa vedeti ce este acolo de ei , mai si cand "am avut si vom avea mereu".

Ultima data cand am fost acuma 2 ani si nu cred ca sa indeptat situatia.

cheloo9829.04.2012 07:15

Suntem foarte departe de ei eu unu fac baie nu am burta si sunt alb

CristianSN729.04.2012 07:41

Bate Steauaaa:-j :))

danimarcu29.04.2012 08:44
Suntem foarte departe de ei eu unu fac baie nu am burta si sunt alb

 

Da,dar ati facut scoala impreuna!...

 

On: de la acest meci astept doar atat: MM sa fie scuipat din cap pana in picioare de cei pe care nu demult ii lauda ca-s cei mai tari...

k-steaua29.04.2012 10:17

hei ! se merge in tiganie ? sau pe cont propriu....? :bananadance:

doctoru1229.04.2012 10:48

Salutare prieteni

meciul cu rapid hmmm sa vedem cred ca o sa fie un meci urat si plictisitor fara prea multe ocazii cum spun specialistii tacticizat

cred ca de data asta o sa urmez sfatul unui prieten de pe forum care afirma ca nu o sa se uite la meciuri pentru ca decat sa ma enervez nu are rost cred ca o sa fim infrinti si cred ca lippi o sa plece poate ne mai ajuta Olaroiu acum pe final de sezon

vacanta placuta si hai Steaua

vevebr29.04.2012 11:47
Suntem foarte departe de ei eu unu fac baie nu am burta si sunt alb

 

degeaba esti alb, curat si fara burta daca nu stii sa vorbesti romaneste...

drvladyk29.04.2012 14:08
Ronnie29.04.2012 16:22

Nu suport ciorile, indiferent de culoare.

Lari29.04.2012 17:30

Cei 22 de impiedicati:

Steaua.jpg

rapid.jpg

puyol29.04.2012 17:56

hahaha, buna descrierea :)))

matican29.04.2012 18:27
cristian01429.04.2012 18:31

Galeria din ceruri??? :)) Legatura cu meciul de azi?

S.Mariuss29.04.2012 18:58

gata.acum ne aparam pe 2 linii

zob7929.04.2012 18:58

M ie ciorilor!

red&blue_boy29.04.2012 19:05

E bine ca ne-a Jiji a inceput meciul cu Mihaita Costea. Se vede asta si pe tabela. :D

mountytoma29.04.2012 19:15

mi se pare mie sau mijlocasii centrali, adica bourceanu si bicfalvi, joaca incaltati in pantofi cu toc cui?

gio_stgloria29.04.2012 19:15

O singura intrebare : daca tot cheama arbitrii straini , de ce nu aduc un englez ? Vreau si eu sa vad un meci din campionatul romanesc in care nu se fluiera fault din 30 in 30 de secunde.

 

PS: Iar e Tanase super fotbalist dupa meciul asta.

Radut829.04.2012 19:28

Se pare ca nu sunt singurul care credea ca dupa acest meci Dodel Bomba iara e fotbalist.

«123»