pentru cine isi mai aduce aminte de cantecu asta: "Umblati pe strazi,si maturati,seminte de pe jos mancati,sunteti burtosi,libidinosi,sunteti tigani si paduchiosi.Nu aveti case si nici ce manca,in Romania asta va e soarta,o sa va strangem pe toti la un loc,turnam benzina si apoi va dam foc.Scoateti benzina,si motorina,sa dam foc sa arda giulestina !" WHITE AND PROUD!
![]()
SALUT. SUNT NOU PE ACEST SITE. DAR AM CITIT CE AI SCRIS SI MI-A PLACUT IN MOD DEOSEBIT. MARTURISESC(CU JENA) CA NU CUNOSTEAM ACEST CANTEC. DAR ESTE GENIAL! IAR PENTRU ASTA , ITI MULTUMESC. HAI Steaua!!!


