Re-debutul lui Lippi ! ![]()
Primul meci, prima limba-n ureche!
Deci echipa o face patronu', tactica o face patronu', schimbarile ... se stie. Nu prea ma prind eu cu ce naiba se ocupa Lippi p-acolo, da' nici nu mai conteaza.
Egal, si tipa Jiji de ciuda la TV.
Joaca Steaua zici ca-i Barcelelona si Stoichitai zici ca-i Guard...io..laa....
frumos ar fi sa bata Pandurii la scor.... sa il vedem pe limbita dat afara inainte sa ii intre limba in urechea...dosului ciobanului :-)
5-0 ciobanul turbeaza si Stoichita abandoneaza....ale ale ale.... un alt antrenor vine
Eu nu cred ca-l da afara pe Pipitza daca Steaua pierde la Pandurii,poate sa fie o umilinta gen Maccabi. Sunt curios ce schimbari vor fi dorite in echipa de start. Acum,parca mai mult ca oricand,''Pandurii'' este echipa favorita. ![]()
Peluza Sud face deplasarea la meci ... stie cineva ?
Sunt curios ce schimbari vor fi dorite in echipa de start.![]()
99,99% va juca: Tatarusanu- Lupu,Chiriches,Geraldo,Parvulescu- Bourceanu-Chipciu,Balan, Tanase- Tatu, Rusescu
P.S.:Asta daca revine la 100% parvulescu...Iar la mijloc exista sanse mici sa apara tot Radut.
Deci echipa o face patronu', tactica o face patronu', schimbarile ... se stie. Nu prea ma prind eu cu ce naiba se ocupa Lippi p-acolo, da' nici nu mai conteaza.
Trebuie sa existe un papitoi sa alerge jucatorii, desi pentru sarcina asta as mergi pe mana lui Mache.
I mod normal as fi pariat pe echipa lui Jiji in meciul asta ca e dupa socul schimbarii antrenorului, dar pentru a spune ca s-a schimbat antrenorul trebuie sa si vina un antrenor in locul celui vechi, nu o marioneta hidoasa.
Se vede ca Jiji face echipa
Schimbarile cum tipa el la televizor ca l-a bagat pe ,,Marele Jucator" Machado in locul lui Rusescu
Ar fi bine sa castige Pandurii sa plece Popitza.
Salut, sunt din Targu Jiu si as vrea sa intru la meci cu galerie Stelei, daca se poate bineinteles, ce trebuie sa fac sau cu cine trebuie sa vorbesc ?
Esti gata sa il idolatrizezi pe Ciobanul?
Astia din galerie in idolatrizeaza, ca Steaua bate cu 4-0, ca-s nebuni!
Esti gata sa ii pupi picioarele lui Meme? Ca asta e nebun, sare gardul si vine in galerie sa cante cu voi!
Crezi ca esti in stare sa tii minte nici mai mult nici mai putin de TREI cantece, pe care le vei canta tot meciul? ( doua dintre ele sunt despre Dinamo si rapid)..
Daca le poti face pe toate cele enumerate mai sus, esti ideal, vino la intrarea spre peluza rezervata oaspetilor cu 30 minute inaintea meciului si iti vei implini visul!
Haide Steaua !!
Haide Steaua !!
Unde? Tot mai jos, se poate si mai mult? ...
Esti gata sa il idolatrizezi pe Ciobanul?Astia din galerie in idolatrizeaza, ca Steaua bate cu 4-0, ca-s nebuni!
Esti gata sa ii pupi picioarele lui Meme? Ca asta e nebun, sare gardul si vine in galerie sa cante cu voi!
Crezi ca esti in stare sa tii minte nici mai mult nici mai putin de TREI cantece, pe care le vei canta tot meciul? ( doua dintre ele sunt despre Dinamo si rapid)..
Daca le poti face pe toate cele enumerate mai sus, esti ideal, vino la intrarea spre peluza rezervata oaspetilor cu 30 minute inaintea meciului si iti vei implini visul!
FELICITARI PENTRU COMENTARIU:)))=))) Zici ca e anuntz pentru recrutare:))
Esti gata sa il idolatrizezi pe Ciobanul?Astia din galerie in idolatrizeaza, ca Steaua bate cu 4-0, ca-s nebuni!
Esti gata sa ii pupi picioarele lui Meme? Ca asta e nebun, sare gardul si vine in galerie sa cante cu voi!
Crezi ca esti in stare sa tii minte nici mai mult nici mai putin de TREI cantece, pe care le vei canta tot meciul? ( doua dintre ele sunt despre Dinamo si rapid)..
Daca le poti face pe toate cele enumerate mai sus, esti ideal, vino la intrarea spre peluza rezervata oaspetilor cu 30 minute inaintea meciului si iti vei implini visul!
Faci misto de mine man ?! ![]()
Pandurii - Steaua Bucuresti.
Un meci la care isi va face redebutul Mihai Stoichita, noul antrenor secund al Stelei.
Pronostic : 1X
Deci vine cineva la Targu-Jiu pentru a-l lua la pu(la) pe cioban si pe familia lui ?
Tare dornic sunt sa vad roadele managementului eternului sclav... care si-a intrat in mana discutand despre Grigoras, taman acum...
Ce noroc pe stelisti ca s-a intors tarfa dupa ce al dracului evreu lasase echipa pe locu' 10.
Astept cu nerabdare contestarea lui Stoichita si Argaseala!
Sa fie haos!
Sa ii injuri numai pe Stoichita si Argaseala e ca si cum ai injura numai casiera pentru ca sunt preturile mari!
Cind ne vom satura si noi sa ne ascundem dupa deget oare?
Cei de la Pandurii au spus ca sar bucura sa se claseze pe locurile 6-10 .
Ar trebui sa trecem taca-paca 0-987654321.
Pronostic : 1 , 2-0.
Pandurii - Steaua 0-0, elevii lui Stoichita nu se descurca prea bine in faza de atac.
Steaua:
Stanca 6 - destul de sigur in interventii, chiar si la mingile centrate in suprafata sa de poarta;
Geraldo 6 - multumitor, avand in vedere ca este o improvizatie pe postul de fundas dreapta;
Chiriches 6 - acceptabil, fundasul provenit chiar de la Pandurii si-a asumat putine riscuri;
Iliev 6 - acceptabil, poate ca ar fi de dorit sa urce la fazele fixe;
Parvulescu 5 - depasit la unele incursiuni ale gazdelor plus aport ofensiv putin insemnat;
Radut 5 - tehnic, firav, fara pasa decisiva;
Bourceanu 6 - bun, pase lungi reusite, peste media prestatiilor din acest sezon
Chipciu 5 - viteza buna, incursiuni periculoase, nu gandeste in timp util solutiile in timpul fazelor de atac;
Tanase 6 - tehnic, neatent la ultima executie, ar fi putut marca in finalul reprizei; al doilea meci consecutiv in care trinte balonul in bara;
Tatu 5 - bun la recuperare, dar iarasi a ratat nepermis;
Rusescu 5 - si-a cam pierdut eficacitatea cu care ne-a obisnuit la finele anului trecut.
Oricum, Steaua este la a sasea repriza fara gol marcat.
... Sa nu uit ca internationalul Pintilii taie lemne.
Radut, Chipciu si Parvulescu dau cam multe rateuri in repriza a doua. Dar si mai multe rateuri da arbitrul Marius Avram.
Steaua joaca foarte slab in repriza a doua, iar Nistor a fost foarte aproape de gol.