FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Gaz Metan Medias 0-0(0-0)

«12»
NG9327.03.2012 12:40

A fost un meci dominat de echipa noastră ( cu excepția celor 8 minute cand s-a accidentat Parvulescu) Stan a greșit cu tactica de 3 fundași, pentru că in așa caz trebuie să joci 3-4-3, doar așa mijlocașii latelari se vor intoarce pe faza defensivă iar in atac vor ramane cei 3 presupuși atacanți. Încă o greșeală cred că a fost Machado, sincer nu l-am vazut pe teren. Tatu tot e jucat foarte slab + e egoist! Pacat că Idiotul l-a demis pe Stan. Acest Stoichiță e un rob, și nu a facut mai nimic la precedentul mandat

:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

andreipericlea10.04.2012 20:14

frumoas meci, s-a castigat binisor

«12»